Ozijs Osborns - plāno 18 mēnešu tūri (papildināts)

Varētu teikt - beidzot tas ir noticis. Slavenais Black Sabbath frontmens un vēl jo vairāk harizmātiskais solo mākslinieks, kurš vēl 1992. gadā esot bijis izteicies "nekādu koncertu vairs...", tagad gatavojas darīt tieši pretējo. Viss kā pienākas: jauns disks un atbalsta tūre.

Jaunajam albumam ir jau izvēlēts nosaukums - "Soul Sucka", un tam klajā jānāk tuvākajā vasarā. Vēl precīzāk, jūnijā. Un arī pavadošajā sastāvā ir izmaiņas. Ģitārista - ilgermiņa "axeman" Zakk Vailda vietā tiek prezentēts grieķu izcelsmes Gus G., kurš nu ar savu māku kuplinās mākslinieka pavadošās bandas mūziku.

Turklāt ārsti slavenībai nu nekādīgi neiesaka smēķēt un tērēt alkoholiskos dzērienus, tad šo supergaro tūri nu izturēt būs iespējams. Kā nekā - rokmūziķim jau 61 gads aiz muguras, un arīdzan iepriekšējā mūža daļa ar mierīgumu un svētumu neizceļas.

Un intervijā Ozija sieva Šārona (reizē arī vīra menedžere) saka: "es esmu precējusies jau 30 gadus, un nezinu, kur tas laiks tik strauji aiztecējis". Un pats saka: "dzīve beidzas, kad esi ticis līdz 65. I'm just going to keep fucking going, you know?"

Viss vēl tiks precizēts, protams.

(papildināts 23. janvārī ) Ozijs Osborns - vēsta: būs 2010. gadā "Ozzfests". Šis ceļojošais festivāls vēl 2008. gadā ASV guvis lielus panākumus, daudzviet tas bija izpārdotais pasākums. Tagad mākslinieks vēsta... "pabeigšu Ozzfestu vasarā un sākšu ļoti dārgu tūri pats priekš sevis". Zinas sekos.

http://www.ozzy.com/

Komentāri:

  • karkass (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    ja starp končiem ir 1-2 nedeļa.. tad varbūt izvilks ;)

  • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    datuma nav izziņoti...

Vārds: Parole: