NEGURA BUNGET / Nabaklab

Norises laiks: 17.03.2017 - 21.00

Rumānijas folk-metal grupa NEGURA BUNGET, kas šogad svin savas pastāvēšanas 23 gadu, vēlreiz atgriežas Rīgā, lai prezentētu savu jaunāko albumu „ZI”.

Piektdien, 17. martā, klubā “Nabaklab” , grupas lielkoncerts – gan jaunā albuma “ZI” prezentācija, gan albuma “OM” desmitgades jubilejas svinēšana.

Koncerta programmā grupa iecerējusi spēlēt gan jaunās dziesmas, gan vecās, īpaši fokusējoties uz “OM” albumu.  „Īpašs atskaņošanas saraksts atspoguļos šo jubileju, tā kā mēs uzstāsimies gan ar jaunajām dziesmām, gan ar vecajām, īpaši fokusējoties uz “OM” albumu”, vēsta grupas pārstāvji.

Vācu ierakstu kompānija “Prophecy Productions” aizgājušajā gadā izdevusi grupas jaunāko albumu “ZI”, kā otro daļu “Transilvānijas Triloģijai” , pie kuras radīšanas “Negură Bunget” bija strādājuši jau ilgāku laiku.

Albumā “ZI”grupa pēta cilvēka elementus, praksi un tradīcijas, saistībā ar dabu un to, kā šis savienojums formē iedzīvotāju garīgos horizontus. Otrais triloģijas posms tiek simbolizēts ar terminu “VĀRDI”.

Savas 20 gadu ilgās pastāvēšanas laikā “Negură Bunget” izdevuši 7 albumus, uzstājušies vairāk nekā 1000 koncertos visā pasaulē, izveidojot personīgu muzikālu, konceptuālu projektu, kas dziļi sakņojas uz tautas mūzikas elementiem.

https://www.youtube.com/watch?v=Zo4YvML8PyE

 

Koncerta sākums plkst. 21.00. Klubs atvērts no pl. 17.00.

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā ticketshop.lv vietnē, no 8 - 15 eur.

 

Grupas vietnes:

www.negurabunget.com

www.facebook.com/negurabunget
 

Biļešu iegāde iepriekšpārdošanā: www.ticketshop.lv/site/events/view/2069

Pasākuma lapa Facebook: www.facebook.com/events/237838893337811

Komentāri: