Blood Magick Necromance

Brigāde: Belphegor | Gads: 2011

2011. Saules riņķa pirmais zārka vāks pacēlies. Bet kāds!

Mūzikas saraksts:
1. In Blood - Devour This Sanctity
2. Rise To Fall And Fall To Rise
3. Blood Magick Necromance
4. Discipline Through Punishment
5. Angeli Mortis De Profundis
6. Impaled Upon The Tongue Of Sathan
7. Possessed Burning Eyes
8. Sado Messiah

Sado - mazo rēkoņa kā buldozers, kas nu Eifeļa torni gāzīs gar zemi. Vai citas kanibālības - pa visam atrautas no zemes domas jaucas pa pauri, kad izdzirdam šo opusu. Vienība saņēmusies uz masīviem krāmējumiem.

Kā jau trak-kapsētas-vācējiem pieņemts, arīdzan šai reizē dziesmas dārd gari un uzmācīgi, kā pēdējās dvēseles paliekas atraudamas no vecām un nolietotām miesām.

Dzied jau arī par to vien – kad atkal nonāksim vētībās aiz šās mūsu Mazās un pagaidām redzamās pasaules robežām. Un aiztālēs, kuras mēs vēl paši neredzam – sagaida dažādi SM (savējie zin') pārbaudījumi, kad reiz zemes mocības būs beigušās.

Un tā ik gadus, un tā ik reizi – tagad jau devītajā studijas velmējumā. Arīdzan šeit nehaltūrē, bet visu saskaņo visātrākajā tempā. Lai uz rāvienu atrautu vaļā zārka šīberi klausītājiem, kuri noskaņosies tieši uz šā albuma viļņa.

Daudzi salāsmojumi rullējas masīvā driblā, vien kādas pauzes šajā nevienkāršā mūzikas ceļā lielriņķa ietvaros ir. Bet tās ir nelielas. Līrika kaut kāda tur absolūti nevajadzīga – šeit ir izslēgta. Obligāti dotais gardarbs ir 2011. gada karametālistu apcirknī.

Un: absolūts un nemotivēts izvirdums. Ar mērķi – "tādi nu mēs reiz esam", un tādi mēs būsim mūžīgi mūžam pat Nemirstības upes otrajā pusē. 665+

Cipari: mūzika 8.8 no 10; noskaņa 8.7 no 10; vāks 8.7 no 10; kopējais 8.8.

Uzrakstīja sametis @ 06.01.11 - 04.39

Komentāri: