Ominous Doctrines of the Perpetual Mystical Macrocosm

Brigāde: Inquisition | Gads: 2010

Te ir uzzēģelētāji, kuri neskatās ne uz kādiem tur “jēzus palagiem”, bet dara savu drakonisko darbu. Ar smecerīgo kaulzāģi...

Dziesmas lieldarbā sekojošas...

1. Astral Path to Supreme Majesties
2. Command of the Dark Crown
3. Desolate Funeral Chant
4. Cosmic Invocation Rites
5. Conjuration
6. Upon the Fire Winged Demon
7. Ominous Doctrines of the Perpetual Mystical Macrocosm
8. Crepuscular Battle Hymn
9. Hymn for a Dead Star
10. Across the Abyss Ancient Horns Gray

Pat visai simboliski, ka lielriņķis parādās laikos - kad pēc dažu kapveida praviešu prātojumiem mums te vien divi nieka Saules Riņķi atlikušies dzīvot līdz varbūtējiem fatālajiem 2012. gada decembra beigu notikumiem.

Un pēc tam, kad debesis no zilajām būs pārvērtušās par ugunīgi svelmējošām, kad pāri ēku drupām gāzīsies sātaniskās uguns strāvas, kad kalni dejos dejā, un jūra celsies debesīs. Tad nākamajā dienā pēc Apokalipses pati pieprasītākā (ja vien pieprasītāji nebūs vien par appelnotām kaulu čupiņām pārvērtušies) būs tieši šāda kapājoša mūzika.

T.s. dziesmas saveidotas kā zēvelējošas brizantas kaulzāģu kārtas, visa noskaņa virpinās aizvien kā pāri kaulu kaudzēm.

Saliekot vienkopus vienā mūra sienā trakulīgās pasāžas, vēl vēlmējošakos uzbraucienus, jau nezkuro reizi bezkompromisa izvirpojumus - manām, ka tas viss veido virumu: kas ne katram baudāms. Baudāms tad, ja visas pārējās izdzīvošanas iespējas izsmeltas. Pat tad, ja garadarbs sataisīts Kolumbijā.

Karametālam patiesībā robežas nav, arī šā vārda tiešā nozīmē, tas ir visur. Gan pa reizei Latvijā, gan pa reizei arī ļoti labos attālumos no mums. Tas vedina domāt, ka šāda mūzikas sērga ir lipīga, teju kā citreiz apdziedātā cūku gripa. Turklāt ļoti lipīga – izredzētajiem, kuri tā ļoti vēlas aplipt ...

Kad cauri kaulu drupām ieraugām jauno pasauli, tad INQUISITION duets jau sagaida mūs, lai kārtīgi iebērētu un nogādātu mūs tur, kur vajag. Atkal uz sātanātavas ganģiem pēc pilnas programmas. Jādabū, jāklausās - nav divu domu!

CIPARI: mūzika 8.3 no 10; noskaņa 8.2 no 10, albuma vāks 8.3 no 10
KOPĀ: 8.3

Bet 2010. gada topu ievērtēsim...: http://karametals.lv/z...

Uzrakstīja sametis @ 24.12.10 - 02.29

Komentāri:

  • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

    Jā, Kolumbija patiesībā var lepoties ar makten aktīvu un sirdīgu BM pagrīdes kultūru! Līdzīgi kā Peru un — protams — Brazīlija!

  • TT-80 (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Novilku, paklausījos. Spēcīgs ripulis, kapā baigi labi. Būtu kāds končuks vēl tuvumā.