665 cirvju mūžamežs!

665+ ... kaut kur jau reižu pa reizei šāds cipars pazibējis. Ne velti. Dažās melnās aprindās skaitlis ir sava veida ikona. Šai padarīšanai ir visai kvēlošs sakars ar šo portālu. Un liesmojošais stāsts par to ir šajā vārdu materiālā...

Saliekam rindā pilnīgi jebko - skaitā 665... 665 dienas, tas ir 1 gads un kādi 10 mēneši. Ļoti daudz dienas, lai daudz padarītu.

665 ir skaitlis, kas padara visus melnus un pēc tam svēlmaini sarkanus. Ja cirvis novicinās šādās reizēs, tad pie tā paša ir malka lauku mājās sagatavota pus-ziemai. Vēl 665 reizes jānovicina šis brīnišķīgais un varenais darba instruments – tad tad varēsi jau līdz pirmajām pavasara dvesmām sildīties pie krāsns.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f_gk49n5djw

665 ir skaitlis, kas nav nekur oficiāli minēts kādās tur okultās un melnās grāmatās. Toties pavisam nedaudz pietrūkst - lai vēl viens padarītu šo mūsu minēto ciparu jau par trim sešiniekiem. Un tad vairs nekādi komentāri absolūti nav vajadzīgi. Nekāda vara nav pāri tam, lai 665 paliktu par vienu vairāk. 665 – tās ir priekšvakara nojausmas par nākamo fatālo rītu. Un rītdiena vienmēr ir nevainīga, ko ne vienmēr varam sacīt par attiecīgās dienas vakarpusi. Ko rītā sējam, tādu ražu vakarā novācam.

665 kapu krusti - ... tur sanāktu pat visai liela kapsēta. Nu apmēram tā, kā ½ no Otrajiem Meža kapiem tepat Rīgā. Patiesībā neviens nezina, cik daudz minētajā kapu dārzā atdusas tās aizsenās miesas, kuru neredzamā daļa – dvēseles – dzīvojas aiz Melnās sienas pavisam citās sfērās. Uz zemes šie 665 ar pus krusti pamazām aizaug ar sūnām, apaug ar ceriņkrūmiem. Un vispār viss reiz aizaug ar gariem mūžamežiem...

Un tad visbeidzot jāņemt talkā 665 cirvji, lai reiz mūžamežus padarītu taisnākus, atbrīvotu no liekajiem krūmiem un laicīgās pasaules sārņiem.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=caVRyZRA5k8

665 – skaitlis, kas mums šodien ir dienas kārtībā. Jau pavisam reāli – tieši ar šādu kārtas numuru pie Jums nāk kārtējais KARAMETALS.LV raksts. Kārtas numurs šis, pie kura esam tikuši drusku garākā termiņā par diviem Saules riņķiem, ir tikai pirmo un pēdējo reizi. 2011.gadā, kad arī kopējais Saules Riņķis virzās uz zārku kalnu. Un vienreizējs visā atlikušajā mūžā.

665-ktais Cirvja Tēsiens. Tēsieni daudzi. Un cirvji, kas daudz kopā - saaug Mūžamežā. Kuram galu neredz un malas arīdzan. Patreiz esam Karametāla Mūžameža vidū, tātad – darba daudz, un lūdz gaišajai malai arīdzan tāls ceļš ejams.

Ejam! Un neapstājamies vien pie 665, vēl drusciņ – un tad jau zināsim, kas sekos tālāk... ;) Jums ir kas piebilstams?

http://karametals.lv

Komentāri:

 • Latvietis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Tāda hujņa...

 • Antisametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ir piebilstams - Tu murgo.

 • korpse (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Eu jūs divi pirmie komenti - ja nepatīk, tad nelasiet un pēc tam nevaukšķiet te. Nav jau spiesta lieta.

 • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

  Hehe - neliels vietnes uzlabojums - turpmāk mēs anonīmi vairs nekomentēsim - nāciet ar savu sociālā tīkla kontu un droši izsakiet savu viedokli.

 • Arnolds (trololo_lv) @ 24.12.2011 - 03.33

  Pirkstu mūžamežs \m/ \m/