"70000 Tons Of Metal 2012" kuģis aizpildās

Lielākais uz kuģa atrodošais trakmūzikas festivāls "70000 Tons Of Metal" savā 2012. gada laidienā dosies jau 23. janvārī ar izbraucienu no Maiami pilsētas ASV uz Kaimanu salu, lai pēc četrām dienām dotos atpakaļceļā...

Un pēdējie jaunumi – sekojoši. Kopumā uz tā atradīsies un visu diennakšu garumā koncertus zēvelēs... až:
AMORPHIS
ATHEIST
CANNIBAL CORPSE
CORONER
DARK FUNERAL
ELUVEITIE
GOD DETHRONED
GRAVE DIGGER
HAMMERFALL
IN EXTREMO
KAMELOT
MOONSORROW
MY DYING BRIDE
NIGHTWISH
OVERKILL
PENTAGRAM
PESTILENCE
RIOT
SAMAEL
STRATOVARIUS
SUFFOCATION
TANKARD
THERION
TRISTANIA
VIRGIN STEELE
WHIPLASH

Protams, saraksts vēl papildināsies... Taču tagad zināms: ka arī TU varēsi tur atrasties, ja nebūs žēl šķirties no 666+289$, kas dos nodrošinājumu ne tikai pēc gultasvietas uz kuģa, bet arī būs iespēja paēst, padzert bezalkoholiskos dzērienus (alkohols par papildus samaksu...), kā arī citus servisus. Protams, plusā tā neaizmirstamā iespēja vienā un tajā pašā vietā bez jebkādiem "back-stage" patusoties ar šiem ievērojamiem mūziķiem.

Visa tuvāka informācija caur: www.70000tons.com

Minikomentārs.... Re, te vēl viena ideja arī pašmājniekiem no Latvijas pasviežas. Protams, uz reizi vienā piegājienā šādu kruizu nesarīkosim. Taču pa spēkam būtu kāds koncertiņš uz Daugavas mazajā kuģītī. Pāris grupām, kādiem izredzētiem 50 "matainajiem", nu tā – kāda albuma prezentācijas reizē. Būs ko dažiem atcerēties. Vismaz kāda radoša pāksts pašķirsies :)

Komentāri:

  • korpse (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Nav saprotams ko tur dara tāds sūds kā Virgin Steele.

  • Inde (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Aizpilda tavu trūkumu.