ABSCESS iezārkots, AUTOPSY augšāmcēlies uz Party San 2010!

Ziņas no aizokeāna smagās frontes līnijas puses - informācija attiecināma uz visiem OLD SKOOL DEATH METAL frīkiem.

Šauros lokos plaši pazīstamie amerikāņu death/punk metal brutālisti ABSCESS pēc trīs gadu pārtraukuma šīgada sākumā saņēmās un izdeva jaunu albumu Dawn Of Inhumanity, bet tad izjuka, jo grupu pameta ģitārists Clint Bower. Komandu 1994. gadā ir dibinājis leģendāra personība death metal aprindās - grupas līderis Chris Reifert (bungas/vokāls, arī ex-Death bundzinieks) un kopumā izdoti 6 pilnformāta albumi un daudz EP. Tās tad ir itkā sliktās ziņas.

Bet lai daudz nesērotu, tad arī labās ziņas - 2.jūnijā tika paziņots, ka atlikušie trīs grupas dalībnieki momentā nolēma atjaunot savu iepriekšējo kapsētas zonderkomandu AUTOPSY, kura specializējas gore/death/zombie metal jomā. Plānos ir pilna mēroga uzbrukums: EP, jauns albums, un veco varoņdarbu apkopojums uz DVD.

Faniem ir iespēja redzēt arī Autopsy live - pēc 20 gadiem leģenda ir atpakaļ Eiropā, ar ekskluzīvu hedlainer uznācienu Party San festivālā 12-14. augustā Vācijā.
Komplektā nāk līdz tādi smagsvari kā Cannibal Corpse, Napalm Death, Asphyx, Suffocation, Dying Fetus,, Lock Up, Aura Noir, Watain, Monstrosity, Necrophagist, Desaster,, Lividity utt. Grave putrid forever!

ABSCESS

AUTOPSY

Vietnes:
http://www.myspace.com...
http://www.myspace.com...
http://www.party-san.d...

Komentāri:

  • dark (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Smārds pēc puvekļa bet labs!