ACCEPT dosies uz "Staļingradu"

Viņu jaunais albums angliskotajā transkripcijā sauksies – "Stalingrad". Taču nav nekādas norādes, ka tur tiks dziedāts par Otrā Pasaules kara smagajām kaujām Volgas upes krastos. Ir norādes, ka disks nāks klajā 2012. gada aprīlī.
\
Jaunais riņķis tiks pārdotavās palaists ar "Nuclear Blast" leibla gadību. Bet pie darba jau kēries pazīstamais britu producents Endins Snipss (Andy Sneap, kurš sadarbojies ar MEGADETH, EXODUS, NEVERMORE, ARCH ENEMY), un kurš producējis arī ACCEPT populāro disku "Blood Of The Nations".

Kā aizvien šādos gadījumos, vārdus vaļā rauj paši mūziķi. ACCEPT ģitārists Volfs Hofmans ( Wolf Hoffman): "ACCEPT un Endijs Snipss papildina viens otru. Tas bija redzams jau darbā pie 'Blood Of The Nations', un mēs gribam turpināt tādā pašā gadā. Mēs arī jaunajā mūzikā gribam turpināt tādā pašā gadā, bet ne atkārtojoties. Ir neticami grūti rakstīt dziesmas, kas mums atgādina kādu pagātni. Vienmēr vajag tikt vaļā no tiešiem atkārtojumiem, tajā pašā laikā nevajag arī ļoti tālu no iepriekšējā aiziet. Tā ir tāda šaura šķautne, uz kā nobalansēt".

Iepriekšējais albums - "Blood Of The Nations" iznāca 2010. gada 14. septembrī, un bija visai polulārs pasaulē mataino aprindās. Manīsim, kā būs tagad.

http://www.acceptworld...

http://www.youtube.com...

====================
Papildinājums ir arīdzan ātro karamūzikas ziņu lentē .

Komentāri: