AC/DC - 2x65 000 izpārdotas koncertbiļetes un jauns trīskāršs sets

Grupas divi - 2. un 4. decembrī gaidāmie koncerti "River Plate" stadionā Buenosairesā (Argentīnā) jau izpārdoti, katrā no tiem uz tikšanos ar rokermūzikas veicējiem dosies 65 000 karsēju. Pēc šādas veiksmes komanda paziņojusi vēl vienu papildus uznācienu 6. decembrī turpat. Biļetes uz "bonus" vakaru sākts tirgot no 13. oktobra. Bet dienas ātrāk - 10. novembrī visā pasaulē parādīsies 3cd+... komplekts ("sets") "Backtracks": deluxe un parastajā versijās .

Bet vienīgā vietne, kur "Backtracks" disku komplektu pārdos - būs speciāli šim nolūkam izveidotā saite ACDCBacktracks.com. "Backtrack" tiks izdots divās versijās. Labākais - "deluxe" komplekts - būs pabeigts ar 3cd ar koncertierakstiem, kā arī pazīstamu skaņdarbu neidzotas versijas (mēģinājumi skaņu ierakstu studijās), + 2 'dvd' + vinila plate, arīdzan ar retajiem studijas ierakstiem, + 164 lappušu grāmata (litogrāfijas, agrāku koncertu flaijeru attēli, ģitāru tabulatūras). Vienkāršākā versijā "Backtracks" būs ar 2cd diskiem, kā arī viens 'dvd' ar koncertierakstiem un papildus video.

Ierakstos vēlreiz ielūkosimies AC/DC daiļradē gados 1992. līdz 2009., kā arī daži ieskati koncertos Minhenē - 2003. gadā. Visā komplektā skan AC/DC agrākā mūzika, kā arī viens līdz šim neizdots skaņdarbs "Love Song" (iespējams, vienīgā balāde, ko uzrakstījis vienības oriģinālais dziedātājs Bons Skots).

Vairāk: www.ACDCBacktracks.com.
Sagatavoja Raitis Sametis, "karametāls"

Komentāri: