AC/DC fanu reiss ar - Sovvaļnīks un Ufo (jau 3 autobusi)

2010. gada 27. maijā Varšavā notiekošo leģendārās grupas AC/DC koncertu apmeklēs latvieši speciālā fanu reisā, kuru vadīs pašmāju mūziķi un mūzikas pazinēji Ufo un Sovvaļnīks. Papildināts 21. martā - izsludināts papildu reiss (preses relīze).

AC/DC fanu reisa prezentācijā 12. martā Teātra Observatorijā, cienājoties ar bāra-kluba „Kefīrs” sarūpēto cienastu, atnākušos interesentus organizators reklāmas un pasākumu aģentūra magicFIB iepazīstināja ar fanu reisa vadītājiem, kas kopā ar koncerta apmeklētājiem fanu autobusos 26. maija vakarā dosies uz smagā roka grupas AC/DC koncertu.

Ufo jeb Kaspars Upacieris, radio SWH ētera personība, BB Brokastu vadītājs, kā arī mūziķis, pieredzējis pasākumu vadītājs savā fanu reisā ieplānojis atrakcijas, karaoke, muzikālus priekšnesumus, pieaicinot mūziķus no savas grupas, un garantē īstu jautrību.

Latgaliešu rokmūziķis Sovvaļnīks jeb Ingars Gusāns, arī grupas Borowa Mc ģitārists, vokālists un mūzikas autors, sengrieķu filologs, joprojām ārstējas pēc ziemā gūtās kājas traumas, tādēļ prezentācijā viņu pārstāvēja mūziķis un jaunais aktieris Kristaps Rasims, kas atnākušiem sniedza īsu priekšnesumu AC/DC stilā, kā arī solīja, ka Sovvaļnīks, dodoties koncertā, būs ticis galā ar veselības problēmām, un jau labu laiku gatavojas fanu reisam, ikdienā klausoties leģendārās grupas mūziku un ar grupas biedriem izmēģinot muzikālus priekšnesumus.

Fanu reisā gandrīz neierobežotā daudzumā visu ceļu varēs cienāties ar Battery enerģijas dzērienu, kā arī komiksa Pratigie.lv sarūpētajām uzkodām.

AC/DC fanu reiss ir 2. aģentūras magicFIB organizētais brauciens-pasākums uz pasaulē ievērojamāko mūziķu koncertiem. Pagājušā gada vasarā tika organizēts Madonnas fanu reiss, vedot fanus uz popdīvas koncertu Tallinā. Šajā reisā fanus koncertam uzlādēja pašmāju deju mūzikas pārstāve DJ Ella jeb Elīna Fūrmane un grupas Borowa Mc līderis Aigars Runčis. Elīnai no fanu reisa vislabāk atmiņā palicis pamatīgs tusiņš visa brauciena garumā, ko veidoja viņas izklaides programma un atraktīvie braucēji, kam piebalso arī Aigars Runčis, kurš priecājas par daudziem jauniem draugiem un paziņām no šī pasākuma.

AC/DC fanu reisa biļetes var iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā. Biļešu cena – 35 Ls, komplekta (fanu reiss + koncerts) cena – 84,5 Ls. Vietu skaits ierobežots! Koncerta biļetes atsevišķi pieejamas Ticketpro.lv. Fanu reisu informatīvi atbalsta Apollo.lv, Radio SWH Rock (klausoties radio un lasot portālu, iespējams laimēt komplektu fanu reiss + koncerts, dodoties šajā piedzīvojumā kopā ar Radio SWH Rock ētera personību Arti Dvarionas), draugiem.lv , Receptes.lv , Novonews.lv . Papildus informācija par fanu reisu – www.fanureiss.lv un rakstot [email protected].
====
Papildināts 21. martā - izsludināts papildu reiss

Nepilnu 9 dienu laikā beigušās vietas divos AC/DC fanu reisa autobusos. Izsludināts papildreiss. Vietu skaits ierobežots.

AC/DC fanu reiss, kas šī gada 26. maija vakarā pašmāju rokmūziķu muzikālas izklaides programmas pavadībā dosies uz leģendārās smagā rokenrola grupas koncertu Varšavā, piepildīts. Ņemot vērā lielo interesi, fanu reisa organizators reklāmas un pasākumu aģentūra magicFIB izsludina papildreisu.

Papildreisā, tāpat kā izpārdotajos fanu reisos, braucējus koncertam uzlādēs un pēc koncerta emocijām neļaus norimt pašmāju rokmūziķis vai mūzikas pazinējs. Izpārdoto reisu vadītāji – radio dīdžejs un mūziķis Ufo un latgaliešu rokmūziķis Sovvaļnīks – ir sajūsmā par lielo interesi. Papildreisa vadītājs tiks paziņots drīzumā.

Visos AC/DC fanu reisa autobusos gandrīz neierobežotā daudzumā visu ceļu varēs cienāties ar Battery enerģijas dzērienu. Uzkodas uzsauks komikss Pratigie.lv.

Papildreisa cena netiek mainīta – vieta tajā maksā 35 Ls, komplekts (fanu reiss + koncerts) – 84,5 Ls. Biļetes – Biļešu Servisa kasēs un internetā. Ticketpro.lv iespējams atsevišķi iegādāties koncerta biļetes.

Informācija par fanu reisu – www.fanureiss.lv vai rakstot [email protected].
====
(papildināts 22.3.10.)
3 autobusi ar īsteniem grupas AC/DC faniem maija beigās dosies uz koncertu Varšavā. Pateicoties lielajai interesei, sākotnēji plānoto 2 autobusu vietā tiks organizēts papildreiss, kurš tika aizpildīts 2 dienu laikā no biļešu tirdzniecības sākuma.

Komentāri:

 • I.T.Warpath (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kāds šai HUIŅAI (Ufo + Sovvaļnīks) sakars ar AC/DC? jebšu Borow-WC jau ir Latvijas smagā roka korifeji? Īblis saklausīsies AC/DC un pēkšņi par baigo hard rock stāru klūš? Līdz Čangalijai, laikam, tāda lieta kā roks vēl aizgājusi nav. Tāpēc jau AC/DC tādu sensāciju izraisa.

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Man arī - laukos skaldot malku- kāda pagale var iesisties pa pieri... un vienā jaukā dienu esu Laura Reinika fans... (joks)...

 • Kanabis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Warpath,ko ta pats nepieteicies vadīt exkursiju?
  un ko par Ufo neko nepiemeti - viš tač nav latgals, viņš ir deputāts!