Albumi - augusts 2010

Atkal kāda kolekcija no disku apcirkņiem. Šiem darbiem nepaiesim garām, viedējot turpmākās lietas trakmūzikas frontē. Te albumu izlase augusta mēnesī. Ja kādu riņķi piemirsu, atgādiniet - komentāros. Jaunumi no IMMORTAL (attēlā), KATAKLYSM, IRON MAIDEN, ACCEPT, APOCALYPTICA, TRISTANIA, DISTURBED, PAUL GILBERT.

* KATAKLYSM - "Heaven's Venom". Mūziķiem darba pilna rokas, pilnās burās ir kārtējā ASV tūre, bet viņu disks pieejams ne tikai pārdotavās, bet arī "streaming" priekam mājas lapā... http://www.myspace.com...

* IRON MAIDEN - "The Final Frontier".
Bez komentāriem. http://www.ironmaiden.com

* ACCEPT - "Blood Of The Nations". Komandas mūziķi jaunā albuma gatavošanas priekšdarbus salīdzinājuši - ar pazīstamā Žila Verna rakstnieka uzveidoto grāmata "80 dienās apkārt pasaulei". Komanda tādā pašā dienu skaitā arīdzan apbraukājusi visu pasauli, tostarp apmeklējuši 16 valstis un muzicējuši 450 000 cilvēkiem visdažādākos konertos. Pēdējās 80 dienās esot sniegtas 150 intervijas dažādiem medijiem...
http://www.acceptworld...

* APOCALYPTICA - "7th Symphony". Jaunais albums klajā atrādīsies 23. augustā, bet jautro čellistu bandu varēsim satikt jau 13. augustā Traķu pilsētā Lietuvā, kur vienība sniegs koncertu.
http://www.apocalyptic...

* MALEVOLENT CREATION - "Invidious Dominion". Šiem mūziķiem - ikdienas darbs: koncerti, koncerti un vēlreiz koncerti pa visu ASV. Vasarā notiek uznācieni dažādos klubos visās metropolēs, bet septembrī briest "March of Brutality Tour 2010", kur galvenie ir slavenie EXODUS, bet būs arī atbalstošās HOLY GRAIL un BOUNDED BY BLOODS.
http://www.myspace.com...

* TRISTANIA - "Rubicon". Ir jauns albums no norvēģu mākslinieciskā gotiskā apcirkņa. Šis lieldarbs ir astotais komandas kolekcijā. Protams, 8. oktobrī sāksies "Robicon Tour 2010" koncerti cauri visai Eiropai.
http://www.tristania.com/ un http://www.myspace.com...

* DISTURBED - "Asylum". Albums, kas nāks klajā augusta pēdējā dienā, būs ne tikai regulārā formātā - bet arī limitētā/kolekcionāriem domātā versijā. Otrajā versijā līdzās albumam būs klāt likts bezmaksas 'dvd' disks "Decade of Disturbed" jeb "absolūta dāvana visiem patiesajiem rokfaniem" (tā runā paši mūziķi), reizē atskatoties uz komandas darbības pirmo desmitgadi.
http://www.disturbed1.... un http://www.myspace.com...

* IMMORTAL - "The Seventh Date Of Blashyrkh" (cd+dvd).
Bez komentāriem. http://www.immortaloff... un http://www.myspace.com...

* PAUL GILBERT - "Fuzz Universe". Kā pats runā: "mans šis albums veidots jaunā stilā. To stilu sauc par "fuzz", man tā visvieglāk izteikties mūzikā". Tā teikt, izgudrojis jaunu stilu - taču vienmēr ir ekselents ģitāras spēles virtuozs, arī Rīgā ar koncertu savulaik pabijis. http://www.paulgilbert...

Komentāri: