Aprīlī Rīga tiks nobeigta ar INCANTATION no ASV

Šī gada aprīlis Latvijas kalendārā var tikt dēvēts, kā „nāvestnis”.  Pēc jau notikušiem „Nile”, „Death” un „Cannibal Corpse” burziņiem mūsu galvaspilsētu vel apmeklēs nopietni vīri no zāģēt pratēju cilts sauktu par „Incantation”, kas dragās 26. aprīlī Rīgas klubā „Nabaklab” (Z.A. Meierovica bulvāris 12).

Grupa atzīmē savu 25 gadu jubileju. Pa visu šo laiku „Incantation” bagāžā ir 10 studijas albumi un teju tik pat daudz mini albumi un koncertu ieraksti. Par godu apaļajai jubilejai kolektīvs piedalās koncertu turnejā pa Eiropu.

„Incantation” - grupa no amerikāņu „nāves metāla” augstākās līgas, kas parādījās 1989.gadā, brīdī, kad šis mūzikas stils sāka kļūt populārs. Stafeti no Floridas pārņēma Ņujorka, kad arī tur sāka rasties daudz jaunu grupu. Kā viens no jauniesācējiem bija arī „Incantation” no Pensilvānijas ar Džonu Makinti (John McEntee) galvgalī. „Incantation” kopā ar tādiem grandiem, kā „Immolation” un „Suffocation”, ir ietekmīgākie Ņujorkas „nāves metāla” skatuves pārstāvji.

Savas karjeras laikā grupai ir izdevies apmeklēt ar koncertiem gandrīz visus pasaules kontinentus. Grupa nes sev līdzi neticami spēcīgu augstākās kvalitātes šovu, jo, kā uzskata muzikanti, grupas fani to ir pelnījuši un nedrīkst būt vīlušies.

Koncertu iesildīs brigādes „Lectern” no Itālijas un „Skinned” no ASV.

„Nabaklab” atrodas Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12

Koncerta sākums: 20:00
Pasākums notiks līdz: 23:00
Biļetes: pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv no 15eur, koncerta dienā kluba kasē biļešu cena kļūs dārgāka.

Video:

Incantation: https://youtu.be/xWrpn9ew9Yo

Lectern: https://youtu.be/Nu9QDmdU2tQ

Skinned: https://youtu.be/4zslpEvuJD8

Komentāri: