Atzāģējumi - 16. novembris' 2009

Tātad - mūzikas īsziņas. Tostarp arī - Eliss Kūpers (attēlā) nesēž rokas klēpī salicis. Pink Floyd's "The Wall" atjaunosies. Slayer pārceļ Eiropas tūri uz pavasari. 15tais studijas albums būs- arī Iron Maiden. Un ne tikai tas. Tagad visu pēc kārtas.

Viss notiek...

* Rodžers Vaterss (Roger Waters) - pavēstījis: leģendārais šovs "Siena/The Wall" atjaunosies 2010. un 2011. gados kā tūre. Gaidīsim cerīgas ziņas. Vairāk: http://www.brain-damag... .

* Slayer - pārceļ savu Eiropas tūri uz nākamo pavasari. Tagad tā sāksies 7. martā Mančesterā (Liebritānijā). Info šajā rakstā: http://www.eddietrunk.... .

* Arīdzan Overkill - paziņojuši savu Eiropas koncertu sēriju, kas sāksies ar uznācienu 6. februārī Udenā (Nīderlandē). http://masterful-magaz... .

Risinās albumi...

* Bijušais Celtic Frost frontmens Toms Geibriels kopā ar jauno blici Triptykon strādā pie pirmā debijas diska "Epirastera Daimones", komanda dzīvajā pirmo reizi parādīsies "Roadburn" festā nākamā gada aprīlī. http://www.triptykon.net/ .

* Katatonia - zviedru "death" grāvēji, 2. novembrī palaida savu kārtējo riņķi "Night Is The New Day", kas jau ir astotais viņu karjerā. Gara intervija ar Anders "Blakkheim" Nyström (ģitāristu) lasāma "imhotep" web-žurnālā: http://imhotep.no/ .

* Gaidāmajā februārī - arī HIM jaunais disks "Screamworks: Love In Theory And Practice", bet Metal Hammer žurnālā to paspējuši jau izrecenzēt. Par to varat paši pārliecināties: http://www.metalhammer... .

* Tieši tagad - 16. novembrī klajā nu ir Kanādas progresīvās rokmūzikas apvienības Rush koncertieraksti un studijā ieceptās dziesmas. Tie apvienoti diskā "Working Man". http://www.rush.com/

* Arīdzan leģendārais Eliss Kūpers (Alice Cooper) intervijā vēstījis par sava jaunā diska piedzimšanu, kas nu būs "ar jaunu veidu, kā Alice spēlēs". http://thequietus.com/... .

* Iron Maiden - pagaidām skopos vārdos "BBC" radio pavēstījuši, ka sāk gatavoties savam nu jau 15tajam studijas albumam. Ziņosim.

* Gaidāmie diski vēl šajā nedēļā / līdz 23.11.09.

- 17.11 Vektor - Black Future
- 18.11 Dark Funeral - Angelus Exuro Pro Eternus
- 19.11 Reciprocal - Reciprocal
- 19.11 Månegarm - Nattväsen
- 20.11 Suicidal Angels - Sanctify The Darkness
- 21.11 Mandragora Scream - Volturna
- 23.11 Metallica - Francais Pour Une Nuit [DVD]
- 23.11 Sybreed - The Pulse Of Awakening

Mūziķi staigā...

* Judas Priest oriģinālais vokālists Els Atkinss (Al Atkins) tagad vada Holy Rage bandu, nu decembrī studijā sāks debijas albuma ierakstus. Diskam jānāk klajā martā. Ierakstos kā speciālais viesis piedalās arī Bērnijs Torme (Bernie Torme), bijušais Gillan, Ozzy Osbourne, Atomic Rooster ģitārists. http://www.myspace.com... .

* Vēlreiz par Iron Maiden. Tās bundzinieks Niko Makbraiens, kurš patreiz nepiedalās IM tūrēs, Floridā (ASV) kopā ar draugiem atvēris restorānu. Kurā arī skanēs attiecīgā mūzika, pats par sevi saprotams - "Dzelzs Jaunava" arīdzan netiks aizmirsta.

Priekā!

Komentāri: