Atzāģējumi - 21. februāris 2010

Jau atkal vārās karametāla pasaule. Mūzikas ziņas - īsajā formātā. Keep of Kalessin (attēlā) - trešie norvēģu Eirovīzijas atlasē, toties kā pirmie blekmetālisti... uz pastmarkām. Kāds albums ar pasaules rekordu ātrrakstīšanā. Un vēl citas mūzikas ziņas.

Tātad...
* Keep of Kalessin - norvēģu smagās mūziikas visai pazīstami pārstāvji, kā jau ziņojām, izdarīja izvēli ietikt arī turienes "Eirovīzijā". Sanāca neslikti - uzvinnēja vienu no četriem pusfināliem, bet 6. februāra gala atlasē kopvērtējumā palika trešie. Kā zināms, arī "lielā Eirovīzija" šajā gadā risināsies Oslo, un no Norvēģijas puses tajā startēs Didriks Solli-Tangens - ar dziesmu "My heart is yours". Bet panākumi tomēr neizpalika arī trakmetāla zēniem. Nu viņu grupas attēls nu ir uz pastmarkām. Par attiecīgās sērijas izdošanu paziņojusi Norvēģijas Pasta pārvalde, laikam jau iedvesmojušies no zāģermūziķu negaidītajiem panākumiem. Ziņo: www.nuclearblast.de.

* Zviedru blekeri Marduk - dosies uz zemēm siltākajām. Ne jau nu pavisam, bet gan "South American Deathmarch" tūrē aprīlī. Tā teikt, prom no ziemas - kur jumti iebrūk un vilcienu satiksme apstājas. Datumi sekojoši:

Aprīlis 09 - Campo Grande/MS, Brazil - República Music Bar
Aprīlis 10 - Fortaleza/CE, Brazil - Clube Santa Cruz
Aprīlis 11 - Rio de Janeiro/RJ, Brazil - Teatro Odisséia
Aprīlis 14 - Bueno Aires, Argentina - [to be announced]
Aprīlis 15 - Campinas/SP, Brazil - Hammer Rock Bar
Aprīlis 16 - São Paulo/SP, Brazil - Hangar 110
Aprīlis 17 - Belo Horizonte/MG, Brazil - Bar Brasil
Aprīlis 18 - Brasília/DF, Brazil - Boate Capital Clube
Aprīlis 19 - Porto Alegre/RS, Brazil - Bar Opinião
http://www.marduk.nu/

* Bijušie Sepultura's līderdalībnieki Maks un Igors Kavalera, kuri kopā jau kādu laiciņu darbojas zem Cavalera Conspiracy zīmes, nu atkal studijā sākuši strādāt pie sava jaunā diska, kam dienas gaismu paredz 2010. gada izskaņas pusē. Tas būs otrais vienības lielriņķis, kas seko pēc debijas 2008. gadā ar "Inflikted".
Igors komentē visu šo lietu: "Maks ir aizņemts ar Soulfly komandu, bet mana paša projekts kopā ar laulāto draudzeni Laima - Mixhell aizņem lielu laika daļu. Bet esam priecīgi ar brāli, ka varam arī kopā piesēst pie projekta lietām. Kad rodas kāds piedāvājums no mūsu abu puses, tad sēžamies un lemjam - darāv vai ne, bet viss ir pavelkoši". http://www.cavaleracon...

* Neviens nezina tādus St.Satan (tulkojumā tātad "Svētais Sātans", vai ne?), tajā apvienojušies Bergenā (Norvēģijā) spēlējošo komandu Borkningar, The Batallion, Slut Machine, The Swam Babies un citi vienību dalībnieki. Arī tas vēl nebūtu nekas sevišks. Un, ka šamējie ierakstījuši debijas disku "Horns for Adornment" hārdroka manierē - arī tas vēl nebūtu tur kāds seviški pacilāts notikums. Notikums ir tajā - ka disks IERAKSTĪTS, MIKSĒTS, TIRAŽĒTS vienā dienā (6. februārī), un tai pašā vakarā tiek prezentēts "Garage" halle Bergenā. Jauns ātrrakstīšanas pasaules rekords! www.myspace.com/stsatan.

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kavaleras kopš Sepulturas ziedu laikiem vispār ir kādu "hītu" uzražojuši?

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kavaleras ziedu laiks tiešām bija Sepulturas sastāvā/ un arī pašai Sepulturai tad bija ziedu laiks. Protams, neko jau nevaram zināt - kā šamējiem veiksies nākotnē. Mūziķi vēl taču tālu no "pensijas".

 • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Mūsu pašu Līvi tak ar savulaik "Spoku koku" ierakstīja, samiksēja un izdeva vienā naktī.

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  06:00 no rīta audiokasetes jau bija veikalos? :)

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Par Līviem runājot- tas bija naktī. Bet "svētie sātanisti" to darīja - no rīta ieraksts, vakara prezentācija:)

 • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  6:00 gan jau ka nē, tik agri vel veikali takš ciet. :)