Atzāģējumi – 22. septembris 2011

Aizvien jaunas mūzikas ziņas nāk pa reni. IRON MAIDEN – saziedoja ap 57 tūkstošiem $ Japānā martā notikušo zemestrīču un cunami upuriem, piedalās citā labdarībā. Skandalozais BEGEMOTH līderis Adams "Nergal" Darskijs (attēlā), par spīti baznīcēnu protestiem, ir iekļauts Polijā notiekošā "The Voice" jauno dziedātāju konkursa žūrijā. Daži jaunumi no ierakstu frontes: no DEATH, CRADLE OF FILTH, Alice Cooper, METALLICA "tribute", bet GORGOROTH ir demaršs.

Tātad, plašāk...
* IRON MAIDEN mūziķi, kā jau agrāk ziņots, šā gada martā bija iecerējuši divus koncertus Japānā. Bet pēc tā mēneša 11. datumā notikušās zemestrīces un masīvajiem cunami (kas tai valstij, saskaņā ar aplēsēm, nesa ap 200 miljardos ASV dolāros mērāmos zaudējumus) mūziķi, jau izlidojuši uz Uzlēcošās Saules zemi, gaisā saņēma vēsti – ka šie divi koncerti dabas katastrofu dēļ ir atcelti. Viņu speciālai lidmašīnai "Ed Force One" lidmašīnai tika rekomendēts nenolaisties Tokijā, bet gan pagriesties uz Nagojas salu. Tur tika pārlaista nakts un drīz pēc paziņojuma par koncertu atcelšanu, izlidoja prom no valsts uz Meksiku, kur bija paredzēti nākamie šovi. Tamdēļ IRON MAIDEN mūziķi šo demaršu kompensēja ar citu darbu: pārdeva speciālos t-kreklus visā pasaulē, bet ieņemto naudu (ap 57 tūkstoši ASV dolāri) novirzīja Japānas Sarkanajam Krustam.
http://www.ironmaiden.com

* Vēlreiz par IRON MAIDEN. Šoreiz cita labdarības akcija – 10. decembrī notiks koncertšovs "Canterbury Rocks At Christmas". Brūss Dikinsons no grupas uzstāsies uz vienas skatuves ar Janu Andersonu (Ian Anderson, JETHRO TULL) un Džastinu Heivardu (Justin Hayward, MOODY BLUES) – slabenajā Kenterberijas pilī Kentas grāfistē Lielbritānijā. Tas tamdēļ, ka slavenajai katedrālei nepieciešama restaurācija. Apmēram 10 miljonu sterliņu mārciņu šim nolūkam ir sadabūti (piešķirta no valdības puses un citiem ziedotājiem), bet vēl 3 miljoni nepieciešami. Koncrti tur ar rokmūziķu dalību nav jaunums. Pirms gada pirms Ziemassvētkiem turpat un ar tādu pašu mērķi reizē ar Janu Andersonu kā speciālais viesis uzstājās Gregs Leiks (Greg Lake, ELP). Arī jūs variet noziedot caur katedrālei veltīto mājas lapu: http://www.canterbury-...

* Šoreiz priecīgākas ziņas poļi "death" vienības BEHEMOTH līdera Adama "Nergal" Darskija saistībā. Atveseļojies vismaz daļēji no leikozes slimības – tagad minētais uzaicināts būt žūrijā "The Voice" dziesmu konkursā. Kā zināms, pēc 2007. gada skandalozā koncerta, kur grupas solists saplēsa bībeli un kristietību nosauca par "visslepkavnieciskāko sektu uz Zemes", pret viņu tika ierosināts tiesas process. Tajā gan pieņēma Darskijam ataisnojošu spriedumu, motivējot minētās darbības koncertā kā "māksliniecisku izpaudumu". Tagad poļu "TVP" televīzija Adamu uzaicinājuši būt žūrijā, tā cerot palielināt tur atrādāmo "The Voice" konkursa reitingus. Katoļu baznīcas pārstāvji šo gadījumu gan nosauca par "skandālu", un šis jautājums aizgāja līdz pat balsošanai tv kanāla padomes sēdē. Arī tur nesanāca pietiekami daudz "pret" balsis, tamdēļ viss notiks ar Adama "Nergal" Darskija dalību šajā žūrijā.
BEHEMOTH vietne: http://www.behemoth.pl...

* DEATH frontē ir jaunumi – oktobra otrajā pusē, precīzāk 25.10. ASV, 28.10. Beļģijā, Nīderlandē, Luksemburgā, Vācijā; 31.10. pārējā Eiropā klajā nāks nākamais no pārizdodamo albumu sērijas. 1993. gadā pirmo reizi iznāca viņu "Individual Thought Patterns" disks, kuru minētajos datumos vēlreiz izdos leibls "Relapse Records". Protams, jaunajā salikumā – kas, salīdzinājumā ar oriģinālo, ir papildināts ar agrāk neizdoties ierakstiem. Plusā 1993. gada DEATH Vācijas koncerta ieraksts.
Dziesmu saraksts sekojošs...

"Individual Thought Patterns" track listing:

Disc 1:
01. Overactive Imagination
02. In Human Form
03. Jealousy
04. Trapped In A Corner
05. Nothing Is Everything
06. Mentally Blind
07. Individual Thought Patterns
08. Destiny
09. Out Of Touch
10. The Philosopher

Disc 2:
Live In Germany - April 13, 1993
01. Leprosy
02. Suicide Machine
03. Living Monstrosity
04. Overactive Imagination
05. Flattening Of Emotions
06. Within The Mind
07. In Human Form
08. Lack Of Comprehension
09. Trapped In A Corner
10. Zombie Ritual

"Individual Thought Patterns" Studio Outtake:
11. The Exorcist

Disc 3:
Four-Track Demos - Chuck & Gene - December 1992
01. Overactive Imagination
02. In Human Form
03. The Philosopher
04. Trapped In A Corner
05. Individual Thought Patterns
06. Jealousy
07. Nothing Is Everything
08. Destiny
09. Mentally Blind
10. Out Of Touch

Chuck's Riff Tape - 1992
11. In Human Form
12. The Philosopher
13. Trapped in a Corner
http://www.emptywords....

* Britu ekstrēmisti CRADLE OF FILTH laiž klajā minidisku "Evermore Darkly…" caur "Nuclear Blast" leiblu ASV 18. oktobrī. Tas ir viņu nākamais lieldarbs pēc 2010. gada pilnmetrāžnieka ""Darkly, Darkly, Venus Aversa".

Kopumā viss izskatās sekojoši:
'cd'
01. Transmission From Hell?
02. Thank Your Lucky Scars
03. Forgive Me Father (I Have Sinned) - Elder Version
04. Lilith Immaculate (Extended Length)
05. The Persecution Song - Elder Version
06. Forgive Me Father (I'm In A Trance)
07. The Spawn Of Love And War - Elder Version
08. Summer Dying Fast ("Midnight In The Labyrinth" breadcrumb trail)

+ 'dvd'
01. "Lilith Immaculate" – video
02. "You Can't Polish A Turd…But You Can Roll It In Glitter" – dokumentāla filma par mūziķu dzīvi;
03. "Burning Down Graspop" – koncertieraksti, kas veikti Deselē (Beļģijā) šā gada 25. jūlijā.
http://theorderofthedr...

* Arī zviedru HYPOCRISY nesēž rokas klēpī salikuši. 21. oktobris- tas ir datums, kad nāks tautās vienības "Hell Over Sofia - 20 Years Of Chaos And Confusion" 'dvd' . Kā jau varam saprast, brigāde caur šo atsvin savu 20-gadi. Bet 2010. gada 27. februāra koncerta ieraksts šim 'dvd' izvēlēts tamdēļ, kad – pēc pašu mūziķu teiktā – "Bulgārijas galvaspilsētā mēs nospēlējām labāko šovu, un skatītāji mums palīdzēja." Koncerts ierakstīts ar vairākām video kamerām, kas "aptvers 20 gadus haosu, kam esam gājuši cauri" (atkal tā mūziķi runā).
http://www.hypocrisy.tv/

* Eliss Kūpers/ Alice Cooper piedāvā ko "jaukāku". Apmēram ap Helovīna laiku, precīzāk – 30. oktobrī caur "BBC" korporāciju - televīziju palaidīs mākslinieka "The Haloween Night Fear" šovu, ko nofilmēs dienu ātrāk. Turklāt tas viss būs saredzams 3D versijā. Skanēs dziesmas no klasikas līdz pat jaunākiem laikiem. Atliek čekot BBC programmu. Tai pašā laikā "Back on Black Rock Classics" sērijā tiks palaisti ārā mākslinieka agrāk četri izdoti diski, visi vinilā – pārsvarā kolekcionāriem. Sērijā ietilpst "Brutal Planet" (oriģināli izdots 2000. gadā), "Dragontown" (2001), "The Eyes of Alice Cooper" (2003), "Dirty Diamonds" (2005). Viss notiek!
http://alicecooper.com/

* Klajā tieši patreiz nāk arī METALLICA's veltījuma (tribute) disks ar tādu pašu nosaukumu, kā grupai. Protams, tas viss saistībā ar METALLICA "Metallica" albuma iznākšanas 20-gadi, kā visi zin', oriģinālais riņķis apritē nonāca 1991. gadā. Taču tagad – šīs dziesmas iedzied citi. Dziesmu saraksts ir ...
* Izpilda LEMMY (no MOTORHEAD) - "Enter Sandman"
* THE NEW BLACK - "Sad But True"
* DEVILDRIVER - "Holier Than Thou"
* DARK AGE - "The Unforgiven"
* CALLEJON - "Wherever I May Roam"
* I.C.S. VORTEX - "Don't Tread On Me"
* NEAERA - "Through The Never"
* DORO - "Nothing Else Matters"
* MOTORJESUS - "Of Wolf And Man"
* FINNTROLL - "The God That Failed"
* BORKNAGAR - "My Friend Of Misery"
* SODOM - "The Struggle Within"
http://www.metallica.com

* GORGOROTH večiem gan nākas atlikt agrāk izziņoto disku. Vispārējā pasaules recesija spiež leibla "Reagain Records" vadībai dažus projektus atlikt uz vēlāku laiku. Arī bandas "Under The Sign Of Hell 2011" disks neiznāks tagad rudenī, bet kaut kad- un datums nav nosaukts. Mūziķi jau visu saprot un saka: "mēs pagaidīsim, kamēr leibls atrisinās problēmas, un varēsim tad izziņot datumu ar 100% ticamību". Taču darbs tiek turpināts, un mūziķi jau šā gada rudenī dosies uz studiju, uz jauniem ierakstiem.
http://www.gorgoroth.i...

Komentāri:

  • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

    «Arī jūs variet noziedot caur katedrālei veltīto mājas lapu: http://www.canterbury-...

    Tu par mums ņirgājies? Ziedot katedrālei?!??!?

    Mēs varētu kannu ar deviņdesmit astoto noziedot! Un kastiņu ar špickām!!!

  • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    LOL!