Atzāģējumi – 23. februāris 2011

Mūzika rullējas bez bēdām... aizvien daudz un dikti. Ienākas skaņu ziņas- par kurām īsajā versijā pavēstam arī jums... THERION (attēlā) nu ir arī spēļu varoņi. BEHEMOTH'a bandas dalībnieki rosās. DIMMU BORGIR izdara vēl vienu ambīciju – ar orķestri. AC/DC paspārnē briest jauns koncertalbums.

Patiešām...
* Pazīstamie prog-gothic-black-un sazin vēl kādi – metālisti (turklāt vēl ne tik sen arī Rīgā pabijušie...) THERION tagad būs pazīstami kā personāži galda spēlē "011". Ko pats par to saka vienības līderis Kristofers Džonsons: "pagājušajā gadā mūsu Milānas koncerta laikā ar mums satikās Paolo Valerga, no kompānijas "Scribabs", kura nodarbojas ar šo spēļu izstrādi. Viņam iepatikās mūsu scēniskie tērpi un mūsu mītiskā mūzikā. Un mums piedāvāja paši labāko ideju vairāk pēdējo gadu laikā... spēlē mēs iemiesotimies vēl labākos tērpos kā reāli uz skatuves esam, un mēs prezentēsim mitoloģiju!"
Joprojām ir aktuāls THERION horonoloģiski pēdējais albums "Sitra Ahra", kurš ir pamanīts pasaulē- lai gan ASV ieņēma tikai nr. 44 vietu
Spēles izklāstu ar fotogrāfijām varam sastapt saitē: http://www.scribabs.it/

* Vienība BLINDEAD – kas ir nekas cits, kā bijušā poļu trakmetālistu BEHEMOTH ģitārista Mateuša "Havoc" Smerčalskija garabērns – jau tikusi pie "sava" trešā albuma "Affliction XXIX II MXMVI". Tā teikt, kamēr BEHEMOTHA solists Adams "Nergal" Darskijs pa otram lāgam ir slimnīcā saistībā ar leikemiju, tikmēr bijušie dalībnieki rosās...
Vietne: http://www.myspace.com...

* Slavenie norvēģi DIMMU BORGIR paziņojuši datumu, kad dzimtajā Oslo pilsētā notiks viņu vienīgais koncerts šogad Norvēģijā, turklāt ar orķestri. Datums – 28. maijs. Līdzās pašiem mūziķiem, koncertu sniegs arī Norvēģijas radio "Kork" orķestris 53 cilvēku sastāvā, kā arī "Schola Cantorum" koris 30 dziedātāju pulkā. Visi savā starpā ir labi pazīstami, jo šādā sastāvā tika ierakstīts arī hronoloģiski pēdējais vienības albums "Abrahadabra". Vēl šajā saistībā piebilstams – mūziķi (kā paši pavēstījuši) attiecīgās dxziesmas attiecīgā kārtībā spēlēs tikai šajā vienīgajā reizē, un nekad vairs pēc tam.
Biļetes, kas maksā 570 norvēģu kronas gabalā, iegādājamas: http://www.billettserv...
Protams, paredzētas arī VIP ložas par 1500 kronām gabalā, kur būs iespējams noskatīties koncertu no speciāla paaugstinājuma, lietojot šajā servisā paredzēto bezmaksas alu... Bet tādas biļetes paredzamas tikai 150 gabalā, tā – ka arī dažiem no Latvijas jārosās.

* Un galu galā – ziņu dod arī AC/DC... Tās solists Braiens Džonsons nesenā intervijā OversteetTV.net saitei pasacījis – jaunais grupas koncertalbums un attiecīgais video būs pieejams visiem faniem "pēc sešām nedēļām". Sagaidāms – gaidāmajā lieldarbā būs ieskaņoti un iefilmēti trīs izpārdoti koncerti, kas risinājās 2009. gada 2.,3. un 6. novembrī Buenosairesā (Argentīnas galvaspilsēta). Tajā katrā no tā piedalījās ap 65 tūkstoši cilvēki. Braiens Džonsons saka: "Mums iznāk jauns koncertalbums, kuru ierakstījām aizvadītās tūres izskaņā. Viss notikās vienkārši lieliski. Ar mums strādāja 12 kameras un lieliska skaņu ierakstu inženieru komanda. Es ar nepacietību gaidu tā iznākšanu".

Sagaidāms – ierakstā būs sekojošas dziesmas...

01. Rock N' Roll Train
02. Hell Ain't A Bad Place To Be
03. Back in Black
04. Big Jack
05. Dirty Deeds Done Dirt Cheap
06. Shot Down In Flames
07. Thunderstruck
08. Black Ice
09. The Jack
10. Hells Bells
11. Shoot To Thrill
12. War Machine
13. Dog Eat Dog
14. You Shook Me All Night Long
15. T.N.T.
16. Whole Lotta Rosie
17. Let There Be Rock

"Enkurs..."

18. Highway To Hell
19. For Those About To Rock (We Salute You)
Vietne: www.acdc.com

Komentāri: