Atzāģējumi - 6. marts 2010

Bijušie Venom'isti uzdarbojas Dryll (attēlā). Iron Maiden mūziķi - varbūt tiks pie balvas Kanādā. Metallica's boikots Izraēlā beidzies. Vēl citas mūzikas īsziņas.

Tātad...
* Dryll, tāds ir komandas nosaukums, kurā nu darbojas ģitārists Džefs "Mantas" Danns un sitamo instrumentu mūziķis Entonijs "Antonn" Lants, kuri agrāk bija leģendārās Venom rindās. Tagad šajā sastāvā uzsākas darbs studijā pie debijas diska ierkastiem. Vairāk:
Dryll kopumā ir:

Jeff "Mantas" Dunn - ģitāra
Andy Metal - ģitāra
Scott Michael Cavagan - dzied
Craig Elliott - bass
Antton Lant - sitamie
www.myspace.com/metald...

* Iron Maiden'a slavenā filma "Flight 666" un prog-hard-vienības Rush "Snakes and Arrows Live" ir starp nominācijām kategorijā "Music DVD Of The Year" Kanādā gaidāmajā "Juno Awards" (tās zemes "Grammy Awards" ekivivalents) balvu pasniegšanas ceremonijā. Pati mūzikas vakarēšana gaidāma 18. aprīlī Ņūfoundlendas pilsētā. www.junoawards.ca

* Metallica mūziķi Izraēlā pēkšņi saskārās ar kādu problēmu. Šajā valstī pirms 22. maija gaidāmā koncerta - izvērtās mūzikas fanu kustība pret augstajām biļešu cenām uz šo šovu. Visi šīs siltās zemes mūzikas karsēji, kuri gribēja klātienē skatīt Metallicu, saskārās ar faktu - ieejas kartes nu maksā 300-600 šekeļu jeb $$80-160, kamēr citas starptautiskas bandas sniedz koncertu šai valstī par 175-250 šekeļiem jeb $$46-66 par "gabalu". Vietējie karsēji Tomer Mussman un Rotems Horovics aizsāka kustību, kurai bija pat negaidīti liels atbalsts. Tika veikta visa veida aģitācija - gan "tīmeklī", gan arī uz vietas (ielās) ar mērķi nepirkt šīs biļetes. Bija panākumi, bija 6000 atbalstītāji un mediju labvēlīgs noskaņojus akcijas virzienā. Tad nu organizatori saprata, ka koncerts var "norauties" neapmeklētības dēļ un uz pusi samazināja ieejas cenu. Par Izraēlas vietējo promoteru izgājienu bija visai sašutuši arī Metallica grupas menedžmenta cilvēki, kuriem iepriekš nebija ziņas par augstajām biļešu cenām uz koncertu. Paši mūziķi piekrita cenu samazinājumam. Iepretīm fani slēdza savu akciju, un tagad visus aicina apmeklēt šo maija koncertu. www.metallica.com.

* Bet kāds festivāls šogad nenotiek vispār. Vismaz uz gadu aizvēries "B'estFest", kas bija paredzēts jūlijā Bukarestē. Tas līdz šim bija viens no lielākajiem Eiropas rock/heavy festivāliem. Un vēl aizvadītās vasaras "sērijā" še pat muzicēja Motorhead. Izskaidrojums (kā paziņojumā vēstīts) ir vienkāršs: "visā pasaulē ir recesija, visa veida izmaksas ir ļoti dārgas, un mums apcirpta ir reklāmas kampaņa." Par festivāliem, kas romēr šajā vasarā notiks Eiropā - runāsim ļoti drīz.

* Somu rokeri Apocalyptica (kas savas četras reizes arīdzan Latvijā viesojusies) savu jauno albumu saukuši kā "7th Symphony", tam laiks klajā būs nākt vasarā. Arīdzan kā iepriekšējo, tā arī šo producējis Hovards Bensons (darbojies ar Motorhead, Papa Roach, Sepultura un citiem). Vairāku viesmūziķu darbs būs dzirdams gaidāmajā albumā, arīdzan Deivs Lombardo (no Slayer) ņemies ierakstīties šajā lieldarbā.
http://www.apocalyptic... un http://www.apocalyptic...

* Raibas lietas risinājušās ar Obituary mūziķiem. Ne tik sen Dienvidamerikas Ekvadoras valstī ... policija vienkārši "izrubījusi" strāvu vienības pirms-koncerta mēģinājumā. Tamdēļ sound cheking nenotika, arīdzan koncerts tika atcelts. Neskatoties uz to, ka fani vēl kādas trīs stundas zem lietainām debesīm gaidījuši cerībā, ka viss varbūt risināsies. Nekāds izskaidrojums no varas iestādēm nav saņemts vēl šobaltdien. Bet priekšdienas lūkojas daudz priecīgākas. Aizsākusies vienības Eiropas tūre, ar panākumiem noticies 5. marta koncerts Roterdamā (Holandē).

Koncertiem sagatavotā dziesmu liste sekojoša:
01. List of Dead
02. Blood to Give
03. On The Floor
04. Face Your God
05. Chopped in Half / Turned Inside Out
06. Dying
07. Threatening Skies
08. Dethroned Emperor
09. The End Complete
10. Final Thoughts
11. Forces Realign
12. Contrast The Dead
13. Slow Death
14. Evil Ways
15. Slowly We Rot

Bet sekojošie datumi ir:

Marts 6 - Maximum HXC & Metal Fest /Espace Magnum/Kolfontaine, Beļģija
Marts 7 - O2 Academy/Birmingema, Lielbritānija
Marts 8 - O2 Academy/Ņūkāsla, Lielbritānija
Marts 9 - O2 ABC2/Glāsgova, Lielbritānija
Marts 10 - O2 Academy/London, Lielbritānija
Marts 12 - O2 Academy/Šefīlda, Lielbritānija
Marts 13 - N8/Osnanbruka, Vācija
Marts 14 - Trabendo/Parīze, Francija
Marts 16 - Turock/Essena, Vācija
Marts 17 - Zizers/Čēra, Šveice
Marts 18 - New Age Club/Roncarde (Treviso), Itālija
Marts 19 - Di Cervia Rockplanet Club/Pinarella, Itālija
Marts 20 - Blackout Club/Roma, Itālija
Marts 21 - Media Park/ Ļubļana, Slovēnija
http://www.obituary.cc/ un http://www.myspace.com...

Komentāri: