BEHEMOTH – atsāks koncertēt oktobrī

Jau vēstījām, vienības solistam Adamam "Nergal" Darskijam bija smagā leikēmijas slimība, no kuras pilnībā nav atguvies šobaltdien. Bet cerības plosās...

Tātad, poļu BEHEMOTH atsāks koncertus šajā rudens mēnesī, un ieplānots – Adams "Nergal" Darskijs uz to laiku pabeigs ārstēšanās kursu prom no leikēmijas, kas dziedātāju savažojusi kopš aizvadītā gada augusta.

Ko saka pats "Nergal's"? "Ar lepnumu paziņoju, ka mēs esam atrisinājuši visus jautājumus saistībā ar Polijas tūres daļu. Bet fani no Āzijas, Austrālijas, ASV un Eiropas – drusku paciešaties – arī šo koncertu saskaņošana ir izstrādes stadijā. Man pašam vairs nav pacietības gaidīt, es gribu redzēt jūs visus!"

Nesen intervijai "Metal Sucks" izdevumam frontmens sacīja: "oktobra koncerti – tā ir tikai iesildīšanās. Pēc tam vairākas reizes uzstāsimies gan Āzijā, gan Austrālijā. Nākamā prioritātes – jau 2012. gada sākumā – ir Eiropas tūre, drīz pēc tam arī ASV šovi būs dienas kārtībā. Tie ir tuvākie plāni, kurus – velns parāvis – mēs realizēsim!"

Kopumā BEHEMOTH jau aizvadījis ap 100 koncertus viņu aktuālā diska " Evangelion" atbalstam, plānotas vēl tikpat daudzas uzstāšanās. Plānoti arīdzan jauni skatuves tērpi un jaunas dekorācijas. Pēc nākamajiem koncertiem jau arī nākamais albums sevi pieteiks. Plāni kā jau mūziķiem, bet fani gaidīs cerīgas ziņas.

Vietne: http://www.behemoth.pl...

Komentāri: