BIG SALAMI – death tautas mūzika ar trešo albumu

(relīze) Pēc sešu mēnešu muzikālā celebāta ieturēšanas, nedroša seksa piekopšanas, anonīmo narkomānu sapulču apmeklēšanas un ārstēšanās no depresijas, kuru izraisīja pēkšņā un pamatīgā slava, nopelniem bagātākais bijušās Padomju Savienības romantic death metal tautas ansamblis Big Salami, kā Fēnikss atdzimst no pelniem un kartējo reizi satricina mūzikas industriju, izdodot jau trešo oficiālo albumu "Ja Jēzus būtu dzīvs, šis albums viņam būtu iPod'ā!

Ieraksta tapšanas procesā piedalījušās tādas šovbiznesa haizivis, kā Blīkšķu Bannijs un Mihaels Šūmahers, kuri, neapšaubāmi, ir profesionāļi šajā lauciņā un ir sadarbojušies ar tādām mūzikas ikonām, kā Bomfunk MC's un Jumprava.

Lai arī pēc nosaukums varētu likties, ka albums ir izteikti reliģiozs, grupas dalībnieki saka, ka tā gluži nav.Visi trīs, nespēdami jau ilgstoši iegādāties meitenes, kuras būtu ieinteresētas ilgstošām un uz uzticību balstītām attiecībām, savu sāpi izgāž, ierodoties uz ierakstu dzērumā, lamājot viens otru un dziedot par to, ka milestības nav, kas, neapšaubāmi, piedod dziesmām īpašu smeldzi.Šī smeldze vislabāk jūtama tādās dziesmās, kā "Rage against Tanya", "Alone with a doughnut" un ''Bams!Ar bomi pa galvu un gultā iekšā".Ja mīlestības tēmu noliekam malā, tad redzam, ka jaunajā albumā vēl ir tādas dziesmas, kā "Speed raping", kas ir Speed dating ļaunā dvīņu māsa, "Relax, he is my stepfather", ''Emo suicide bomber'' un ''Stairway to nahuj''.Puiši arī šoreiz nav spējuši atturēties no kārdinājuma ierakstīt kādu kaverversiju-"Cocktouched by the Devil" (Dimmu Borgir-Spellbound by the Devil).

Visas dziesmas albumā sanumurētas pēc Lieldienu truša iegribām, un no neoficiāliem avotiem ir tapis zināms, ka katram CD, ko iegādāsies daiļā dzimuma pārstaves, līdzi nāks visu grupas dalībnieku sēklas paraugi.Par korpulentām dāmām arī padomāts-vienvirziena brīvbiļete uz Maskavu.Sakarā ar to prasījām viedokli psihoterapeitei Ainai Poišai."Šāda cilvēku uzvedība un darbības liecina par infantīlu pasaules uztveri, bērnišķīgu attieksmi pret dzīvi, uzmanības deficītu un sava veida dusmām pret apkārtējiem, kas kādu indivīdu var arī personiski aizvainot, it sevišķi, šobrīd, kad miljoniem kristiešu visā pasaulē gatavojas priecāties par Jēzus nāvi", tā Poiša.

Aina nav vienīgā, kura izsakās tik pozitīvi.Big Salami ir iekarojis gan pašmāju, gan arī ārvalstu mediju, laikrakstu un sabiedrisko organizāciju sirdis.Tikai paklausieties šajos piemēros:

    *Rolling Stone magazine - "A band that takes the "S" out of Shit!
    *National rape helpline - "Thanks to them, rape victims commit suicide more often, so we don't have to waste      our time helping them"
    *Žurnāls ''Ieva'' - "Uzlabo gremošanu un sieviešu seksuālo funkciju''
    *Copes Lietas - "Kad uzlieku skanēt Big Salami, asari paši laivā lec un saka:"Izcep mani"(Smejas)"
    *Žurnals "Sīrups" - "Pret pumpām ar salami"

    Saņemu daudz e-pastus no grupas faniem, kuri sūdzas, ka par grupas dalībniekiem tā arī neko daudz nezina, tāpēc sazvanu jaunekļus, kuri no intervijas neatsakas un atklāj par sevi pāris lietas.

    Rihards Salami:

            Parametri - 1m 83cm, augums apmēram tāds pats,
            Precējies - tik smagi piedzēries nekad vēl nav bijis,    
            Bērni - nav informēts,
            Mīļākā krāsa - tumši balta,
            Mīļākā auto marka - Solaris 50 vietīgais trolejbuss.

    Salami Grābeklis:

              Vizuālais apraksts - garš un bēdīgs,
              Izcelsme - cilvēks no laukiem, kuram darbs ir tikums Nr.1,
              Lietas, kas nepatīk - bērni un tūristi no Izraēlas,
              Ārvalstu ceļojumi - ir bijis Lietuvā, bet to neatceras,
              Lupatas - patīk gaiši melns apģērbs.

    Tomass Beķeris: 

            Draudzene - Ko??!!?!?
            Reliģija - ir redzējis Allahu,tic nāvei pēc dzīves,
            Kvēlākais sapnis - čigānu iekļaušana izmirušo sugu sarakstā,
            Plusi - zina, kur ir Ziemeļi un Dienvidi,
            Mīnusi - nekad nav mācījies par sinoptiķi.

Tehnisku iemeslu dēļ dziesmas nav iespējams pievienot draugiem.lv mūzikas sadaļā, tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu jaunajā materiālā caur www.youtube.com. Operators:Kristaps Fišers,saukts arī par Makgaiveru.Spēlē duetā Selerijas, meklējiet draugiem.lv mūzikas sadaļā.
http://www.youtube.com...
http://www.youtube.com...
http://www.youtube.com...

Ps. no Karametāla puses: ar dažām tekstā augstāk viedētām nostādnēm ir prātā nesakritība. Taču - šīs saites varenā priekšrocība nu reiz ir - ne vienmēr mākslas cilvēku izteikumiem ir jāsakrīt ar Karametāla redakcijas viedokli!

Komentāri:

 • Kristiāns (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Es ceru, ka viņi nomirs lēnā un mokošā nāvē.

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Pāragri apbērēt pavisam dzīvus mūziķus...

 • Kirils (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Gan jau pratīs vēl uzmirt pāris albumus.

 • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

  Bļeģ, man vēl jūsu iepriekšējais albums nenoskanēja iPodā līdz beigām, kad jūs jau esat izdevuši nākamo!

 • mortuus (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  bļā, nu vnk bļā

 • pagan (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  varen labs apraksts ! par laikrakstu komentāriem vsp nosmējos ! :D

 • doktordesa (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  un grupa no Ādažiem, debitē atkārtoti ar Ingrīdas Ūgres hītu:
  http://www.youtube.com...