Bija apzagta grupas Frailty mēģinājumu telpa (ar labām beigām)

Nepatīkama vēsts saistībā ar pašmāju doom metal censoņiem Frailty. Naktī no 5. uz 6. martu notikusi zādzība un no mēģinājumu telpas Rīgā, Pērnavas ielā 47 pazudušas vairākas grupas mantas.

Nozagto lietu saraksts ir sekojošs:

1. Ģitāra Epiphone Gothic Les Paul,melnā krāsā, melnā hardkeisā ar grupas NILE uzšuvi,ģitāras specifiskās pazīmes - EMG HZ skaņu noņēmējs, Sperzel Locking tuneri, ģitārai uz korpusa otrā pusē uzlīme ar Frailty simboliku. Keisā bija arī 2 efektu pedāļi Boss DD6 un MT2.

2. LINE 6 Shortboard FBV footsvičs, melnā somā.

3. Ģitāra LTD F-50, melnā krāsā, melnā hardkeisā, specifiska pazīme - Seymour Duncan skaņu noņēmējs.
4. Ibanez TBX 150H pastiprinātājs, melnā krāsā.
5. Boss GT8 efektu procesors, melnā krāsā, melnā somā.
6. Sintezators Yamaha CS-1X, zilā krāsā, melnā somā.

Frailty ļoti lūdz palīdzību visiem saviem faniem un draugiem kā arī ikvienam, kurš spēj kaut kā līdzēt atrast zudušās mantas. No tā ir atkarīga grupas tālākā darbība! Ja kaut kur redzat kādus sludinājums vai izdzirdat ka kaut kur ko līdzīgu šīm mantām pārdod, lūdzu ziņojiet mums vai Valsts policijā!

Kontaktiem - [email protected], [email protected] 26330259; 29458220
===
VISS BEIDZIES VEIKSMĪGI

Ienācies vēstījums no grupas menedžmenta (izmantojot oriģinālo vēstījuma valodu)
" Sveiki!
vispirms - paldies par operatīvo palīdzību ar izziņošanu un palīdzību! bieži vien, uzreiz pēc zādzības instrumenti nonāk tirdziņos, internetā vai tiek notirgoti uz ārzemēm, tāpēc, lai instrumentus grūtāk realizēt, kaisījām info apkārt.

Pateicoties policijas darbam, personas, kas vainojamas instrumentu zādzībā, jau ir aizturētas! Tāpat policija ir atguvusi mūsu instrumentus un tehniku. Frailty izsaka visdziļāko pateicību policijai par darbu, un visiem tiem cilvēkiem, kuri savā sirdī bija ar mums šajā patiesi smagajā mirklī! Liels prieks, ka viss tik ātri atrisinājās :)

Pagaidām, izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju nevaram sniegt, neoficiāla versija - ir aizturēts grupējums, kas ar zādzībām nodarbojies jau labu laiku un lielā apmērā - iespējams, tieši dēļ instrumentiem nelieši arī iekrita.

vēlreiz paldies par palīdzību, līdzko būsim atguvuši instrumentus no policijas, kopā ar detalizētāku atskatu iesūtīsim.

Miers!"
===
Papildinājums no leta.lv

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāve Sigita Pildava pastāstīja, ka zādzība no kādas biroja telpas un skaņu ierakstu studijas tika veikta naktī uz 6.martu. Nezināmas personas bija uzlauzušas ēkas durvis un aiznesušas dažādas lietas, tostarp dārgu mūzikas aparatūru un ģitāru. Kopējais materiālais zaudējums bijis aptuveni 18 000 latu.

Sestdien pa dienu Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki aizdomās par narkotiku lietošanu uz ielas aizturēja kādu 1983.gadā dzimušu vīrieti, kuru nolēma nogādāt Valsts policijā. Pārbaudot šo personu un viņa mantas, atklājās, ka jaunā vīrieša somā atrodas dažas mantas, kas naktī bija nozagtas no minēto firmu telpām. Tās pašas dienas vakarā policija aizturēja vēl divus zādzības līdzdalībniekus - 1977. un 1978. gadā dzimušus vīriešus. Visi trīs aizturētie ir narkomāni.

Komentāri:

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Arīdzan mācība citiem - ja glabājam ko vērtīgu, tad jāpadomā arī apsardzes jautājumi...

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Pagaidām nekonkrēta un neoficiāla informācija - zagļi ar nozagtajām mantām atrasti. Jācer, ka ļoti drīz varēsim vairāk ziņot.

 • karkass (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu ta jāsaka paldies poličiem. ātri atraduši gan.

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Neko konkrētāku vēl patreiz nebija gatavs apgalvot Frailty vienības menedžeris, atstājot laiku precīzākai info uz priekšdienām...