Biļetes uz Cannibal Corpse Rīgas koncertu - no 26. janvāra

"Biļešu Paradīzes" kasēs un http://www.bilesuparad... saitē 26.janvārī sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz ASV gaļas mūzikas bandas Cannibal Corpse koncertu Rīgā 18. augustā klubā "Melnā Piektdiena", ir pavēstīts no "Gothic" koncertorganizācijas cilvēkiem.

Cannibal Corpse 2010. gada Eiropas tūrē atkal iekļāvusi Rīgu, un Latvijas klausītājiem šai dienā klubā "Melnā Piektdiena" prezentēs jaunāko albumu "Evisceration Plague" (2009).
Brutal death metal uzsitēji Cannibal Corpse Rīgā uzstāsies jau piekto reizi.
Koncerta organizatori informē, ka pirmo 100 biļešu cena iepriekšpārdošanā būs Ls 10. Pieejamas arī sēdvietas VIP zonā. To cena iepriekšpārdošanā no Ls 15.
Apvienība Cannibal Corpse dzimusi pašās 80.gadu beigās, un jau 1990. gadā ierakstīja savu pirmo albumu "Eaten Back to Life", ko sākotnēji mūzikas kritika, šausminoties par tekstiem un pussapuvušu līķi uz albuma vāka, teju ar zemi nolīdzināja, bet alternatīvi noskaņotā publika uztvēra ar sajūsmu, ko cenzūras aizliegumi Eiropā tikai pastiprināja. Jau nākamie albumi "Butchered at Birth" (1991) un "Tomb Of The Mutilated" (1992) pacēla mūziķus kulta grupas statusā.

Albumiem sekoja arī pirmie koncerti Eiropā un Krievijā. 1994. gadā iznākusī plate "The Bleeding" guva vēl lielākus panākumus – to pamatoti var uzskatīt par vienu no pārdotākajiem death metal albumiem. Taču šis disks iezīmēja arī zināmu lūzuma punktu grupas darbībā. Proti, ieraksta laikā aizsākušās nesaskaņas noveda pie tā, ka, sākot darbu pie nākamā albuma, ar kolēģiem sakašķējās un no grupas aizgāja tās līderis Kriss Bārnss. Viņa vietā stājās Džordžs Fišers (pirms tam spēlējis Monstrosity). Lielā steigā tika ierakstīts albums "Vile" (1996). Pēc gadu ilgas aktīvas koncerttūres, tajā iekļaujot arī Japānu, sekoja lielriņķis "Gallery of Suicide" (1998), vēl gadu vēlāk – "Bloodthirst". 2000. gadā izdots koncertierakstu albums "Live Cannibalism", kam sekoja "Gore Obsessed" , "Worm Infested", "The Wretched Spawn", un 2007. gada "Kill".

Vietnes : http://www.cannibalcor... un http://www.myspace.com...

Komentāri: