Black Metal 2010 - 6 + 6 + 6 triecieni no elles, trešā daļa

Un tā, pienācis laiks trešajai un pēdējai daļai no sērijas 6 + 6 + 6.
Šeit atradīsiet pēc KARAMETĀLA ieskatiem nu jau aizgājušā gada interesantākos ierakstus Black Metal frontē.

Latvijā ir, kā nu ir, ar to blekmetālu. Nav mums ne nopietnu starptautisku slavu sasniegušu melno brigāžu, nedz arīdzan sajūsminātu fanu pulki, kas seko līdz katram savu elku koncertam un pērk izdotos albumus. Jāsaka atklāti - esam diezgan lielā purvainā stagnācijā, jo maz ir to, kam interesē kreisās rokas taka. Ja arī ir dažs labs īpatnis, tad vairumam tas aprobežojas ar kārtējo free albuma nopumpēšanu un nīkulīgo žēlošanos, ka dzīve ir skarba un nav ķešā tās pāris latu naudiņas lai apmeklētu kādu melno lielsabatu...

Patiesībā, tieši tāpēc, tie jau stingri pasen iet ar lielo līkumu mūsu nabaga karaļvalstij. Kad pienāks laiks, kad varēsim redzēt kādu pasaules līmeņa bleka komandu Rīgā vai kādā vietējā festivālā? Cerams, ka šis raksts vismaz kaut daļēji atdzīvinās interesi par to kas notiek šajā pasaulē un kazi, liks jaunajiem censoņiem ķerties pie savām lētajām ģitārām un radīt kautko savu, paliekošu. Vai Latvija var palikt par black metal export valsti?
Kapēc gan ne?

RAGNAROK
Lielriņķa nosaukums: Collectors of the King, 2010
Pēc sešu gadu pārtraukuma un lieliskā "Blackdoor Miracle" norvēģi ir atpakaļ ar jaunu albumu, un kā jau nojaušat, tas ir teicams atpakaļsitiens pa mūsdienu jaunatnes popmetāliņa notrulinātajām smadzenēm. Interesentiem bija iespēja redzēt šo kapsētu septembrī arī dzīvajā iznācienā, tepat netālu Liepājā.


http://www.myspace.com...

┼ ┼

SATANIC WARMASTER
Lielriņķa nosaukums: Nachzehrer, 2010
Viena no pašām ekstremālākajām Somijas war black brigādēm, kas patiesībā sastāv no 1 Sātana kareivja un dažiem sesijas kapračiem, kuri stāv modrā sardzē pret visu to, kas normālam karametālistam izraisa nepatiku šajā Saules pusē. Skanējums albumā ir atbilstoši izveidots kā birstošas kapu smiltis.


http://www.facebook.co...

┼ ┼ ┼

INQUISITION
Lielriņķa nosaukums: Ominous Doctrines of the Perpetual Mystical Macrocosm, 2010
Dragā it kā lēni, bet tomēr ir ātri kā fašisti - nāvi un iznīcību nesoši. Tā īsumā varētu noraksturot jaunāko Sātana uzticamo kalpu paveikumu. Absolūts tumsas triumfs pār gaismu!


http://www.myspace.com...

┼ ┼ ┼ ┼

GOATPENIS
Lielriņķa nosaukums: Biochemterrorism, 2010
Tā nu ir jāskan pareizam black war terror metālam! Brazīlijai ir daudz ko piedāvāt pārējai pasaulei arī bez sen jau sevi izsmēlušās Sepulturas un tās kloniem. Zārka naglojums iznāk uz Satanic Skinhead Propaganda kompānijas, par ko vēl viens bonus punkts.


http://www.myspace.com...

┼ ┼ ┼ ┼ ┼

CELESTIA
Lielriņķa nosaukums: Archaenae Perfectii, 2010
Atceraties, bija laiki, kad amerikāņi Līča kara laikā pret Huseinu pavērsa skaļruņus un uzlaida šiem pilnā skaļumā Metallicu, AD/DC un tamlīdzīgas populāras grupas. Islamisti neesot varējuši izturēt to troksni un pamazām esot atkāpušies. Interesanti, kas būtu noticis, ja dvieļa galvas būtu saņēmuši brokastīs pamatīgu devu ar Karametālu, piemēram franču Celestia jaunāko albumu? Jādomā, ka viņi būtu apkrituši kā mušas no dihlofosa.


http://www.myspace.com...

┼ ┼ ┼ ┼ ┼ ┼

SARGEIST
Lielriņķa nosaukums: Let the Devil In, 2010
Pabeidzam šo te Black Metal odiseju 18 cirtienos ar nopietnu Somijas zonderkomandu, kuras nosaukums tulkojumā ir Zārka Gars. Sastāvā ir pašu velnu pieredzējuši dažādu citu kapsētu dalībnieki no Behexen, Horna, Neutron Hammer u.c., kuri skaidri zina ko dara ar saviem instrumentiem. Ielaid sevī iekšā nelabo un varbūt viņš paņems Tevi līdzi... Ar to arī viss, tiekamies citos Saules Riņķos.


http://www.myspace.com...

Pirmā daļa "Black Metal 2010" apskatam: http://karametals.lv/z...

Otrā "Black Metal 2010" daļa rodama zem: http://karametals.lv/z...

Komentāri:

  • TT-80 (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Ragnarok iespārda!

  • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

    Dzīvajā iespārdīja tā, ka dzirksteles šķīda!