BLACK SABBATH: no jauna apvienosies - kaut kad...

Konkrēts atkal-apvienošanās koncerts vēl nav izziņots. Bet Ozijs Osborns un Tonijs Iommi paziņojuši kopīgi...

Ozijs Osborns intervijā "The Pulse of Radio" izdevumam pavēstījis: ka nu cīņa par BLACK SABBATH nosaukuma lietošanas tiesībām starp viņu un ģitāristu Toniju Iommi ir galā ar labu kompromisu.

Kopējā abu mūziķu paziņojumā, kas nesen izplatīts visriņķī, arīdzan sacīts: "Ozijs Osborns un Tonijs Iommi no leģendārās heavy-metal grupas BLACK SABBATH noslēguši mieru, un attiecīgais tiesas process Ņujorkā ir izbeigts. Abas puses nu ir priecīgas šo procesu atstāt pagātnē un nākotnē atkal apvienoties. Tāpat mēs gribam pavēstīt, ka problēma nebija personiska. Tas bija tikai biznesa jautājums. Tagad viss ir normālā līmenī".

Jāsaka, BLACK SABBATH oriģinālajā sastāvā, kur līdzās Ozijam Osbornam un Tonijam Iommi muzicē arī Gizers Batlers uz basģitāras un Bills Vards uz sitamajiem, nav snieguši koncertus kopš 2005. gada, bet pēdējo reizi sanāca kopā - 2006. gada sākumā, kad tika ievesti slavenajā "Rokenrolla Slavas Zālē".

Pēdējos piecus gadus Ozijs Osborns turpina aktīvi darboties solo- frontē, kam vainagojums ir "Scream", nu jau kārtējā albuma nākšana klajā šās vasaras jūnijā. Bet atlikušie trīs no BLACK SABBATH kopā ar nu jau Aizgājušo Roniju Džeimsu Dio nodibināja vienību HEAVEN & HELL. Kopš 2007. gada paspēja sniegt daudzus koncertus, kā arī tautās aizlaist vienu albumu. Pēc Ronija Džeimsa Dio nāves HEAVEN & HELL praktiski pārstājis darboties, tostarp arī 24. un 25. jūlijā Lielbritānijā gaidāmajā "High Voltage" festivālā mūziķi savu uznācienu izziņojuši kā pašu pēdējo šīs vienības neilgajā vēsturē. Šajā reizē viņiem palīdzēs Glenns Hjūdžs, DEEP PURPLE bijušais dalībnieks un MASTERPLAN līdervokālists Jorns Lande. Viņu koncerts, protams, būs veltīts Ronija Džeimsa Dio piemiņai.

Atliek tikai gaidīt BLACK SABBATH atkal-apvienošanos. Vietne: http://www.blacksabbat...

Komentāri: