BLACK SABBATH paziņo par jaunu albumu "13"

Leģendārie smagā roka vectētiņi BLACK SABBATH tomēr vēl nekrīt zārkā iekšā, bet mazdrusciņ spirinās. Vakar tika paziņots sengaidītā albuma nosaukums un pirmie koncerti.

Jaunais albums iznāks jūnijā un sauksies "13". Tas būs pirmais ar slavenā dziedoņa OZZY OSBOURNE piedalīšanos pēdējo 35 gadu laikā. Tas skan visai fantastiski, bet tā ir patiesība. Ozijs pameta grupu 1977. gadā, kad viņam uznāca atkarība no alkohola un kopš tiem laikiem nekādi jauni ieraksti nav tapuši.

Tagad Black Sabbath ir apvienojušies klasiskajā sastāvā, tiesa gan, bez bundzinieka Bill Ward līdzdalības. Pagājušā gadā 11.novembrī vēl visi četri oriģinālie dalībnieki preses konferencē paziņoja par apvieenošanos un pēdējo albumu, bet tomēr nekā. Ļaunas mēles melš, ka Ozijs & abi partneri piedāvāja Wardam tik neizdevīgu līgumu, ka tas bija zem viņa goda spēlēt par grašiem, pie tam grupā ko pats dibinājis. Bungas jaunajā ierakstā ir iedauzījis Rage Against The Machine bunģieris Brad Wilk.

BLACK SABBATH aprīlī un maijā spēlēs 8 koncertus Austrālijā, Jaunzelandē un Japānā. Turpmākie vasaras turnejas plāni tikšot paziņoti tuvākajā laikā.

Kā zināms, grupas līderis un ģitārists Tommi Iommi vēl pagājušā gadā cīnījās ar vēzi, tā kā lielākā daļa no dziesmām tika sacerētas Anglijā, bet ieraksts studijā notika Los Angelosā pie slavenā producenta Rick Rubin.

https://www.youtube.com/watch?v=cen1SvpTsYk

www.blacksabbath.com

Komentāri: