BLACK SABBATH: tomēr "karājas gaisā"

Lai gan vēl 2011. gada 11. novembrī visi četri no veterānu vienības ziņoja – par tūri, par jaunu albumu, un par tālākiem plāniem... tomēr pēdējie notikumi aptumšo šīs aktivitātes. Un ne jau Toni Aijomi (Tony Iommi) ārstniecības pēc...

Jā – Tonijam ir ārstniecības kurss cīņā ar vēža slimību. Ārstniecība notiek Londonā, tamdēļ uz turieni no ASV pārbraukuši arī pārējie BLACK SABBATH dalībnieki. Lai dzimtajā pilsētā, kur galu galā šī vienība radusies, būtu tuvāk Tonijam un viņu ārstiem. Organizatoriski Tonijs dara visu ko vajag, bet "gaisu jauc" cits mūziķis - Bils Vords (Bill Ward), kuram nu nav iepaticies apvienošanās kontrakts. Dalībnieks atsakās pagaidām šo parakstīt jauno kontraktu.

Bils Vords sakās: "pēc gandrīz gada pārrunas – man piedāvāja kontraktu, kuru es nevaru parakstīt. Man ir ļoti liela nepacietība piedalīties BLACK SABBATH jaunā albuma ierakstos, kā arī gaidāmajā tūrē. Taču es gribu parakstīt tādu kontraktu, kurā ir norādīta arī mana loma -kā grupas pamatsastāva dalībniekam. Arī finansiālā plānā. Man arī kādas tiesības ir... Ceru, ka man nepārmetīs grupas atjaunošanas "kaprača lietu"".

Pārējie grupas dalībnieki Tonijs Aijomi, Ozijs Osborns un Gīzers Batlers publicējuši atbildi: "bija ļoti skumji Facebook saitē izlasīt, ka Bils publiski atsacījies piedalīties mūsu BLACK SABBATH plānos. Mums nav citas izvēles, kā ierakstos darboties trijatā. Lai gan durvis vienmēr ir atvērtas arī Bilam. Mēs joprojām esam Lielbritānijā ar Toniju. Saredzēsimies "Download" festivālā!".

Nu jā, BLACK SABBATH tūre visu šo domstarpību rezultātā ir zem jautājumu zīmes. Tai jāsākās pēc plāniem 18. un 20. maijā attiecīgi Maskavā un Sanktpēterburgā. Cita vidū ir dota piekrišana jūnijā piedalīties minētajā "Download" festivālā Lielbritānijā.

http://www.blacksabbath.com/

http://www.youtube.com/watch?v=WU3SZjfbcpI

Komentāri: