Blekmetālisti Keep Of Kalessin piedalīsies norvēģu "Eirovīzijā"

Tādas tās ziņas nu reiz ir. Apgriezto krustu trakotāji nu ir vieni no tās ziemeļu valsts popdziesmu kontesta dalībniekiem. Kā jau zināms, tad arī "lielā Eirovīzija" 2010. gada maijā paredzēta tieši Oslo, Norvēģijas galvaspilsētā (šo uzvaru atnesa norvēģu baltkrievs Aleksanders Ribaks, kurš uzvarēja šā gada Maskavas attiecīgajā mūzikas forumā).

Keep of Kalessin ģitārists un komponists Obsidans C (Arnt Grønbech - īstajā vārdā) nesenā intervijā vietējā valsts televīzijā sacījis: "mēs ar dziesmu "The Dragon Tower" sniegsim uznācienu vienā rindā ar popmūziķiem un "mainstream" komponistiem. Es lasīju interviju ar Peru Sundnesu (Norvēģijas "Eirovīzijas" vadītājs - R.S.), kur viņš sacījis- ka gribot melnākas un smagākas dziesmas. Un mums tieši ir viena tāda dziesma, vēl tikai jāaizsūta tā".

Vēl mūziķis piebilst: "es domāju, ka te ir kāda reakcija no blekmetāliskās scēnas puses. Vairāki cilvēki vēlas, lai mēs būtu "izpārdoti", bet viņiem pašiem ir 'underground' bandas, kamēr paši pārtiek no burgeru pārdošanas benzīntankos. Es domāju, ka hotdogus tirgot ir izdevīgāk, bet mēs mēģināsim tomēr "Eirovīzijā"".

Laikam jau šamējos iedvesmojusi somu brigāde Lordi, kuriem paveicās 2006. gadā novinnēt visu "Eirovīziju". Arīdzan (kā paši Keep Of Kalessin mūziki izsakās) "iespējams, ka gūsim kādas sekmes. Bet, pats galvenais, piesaistīsim arī parasto cilvēku uzmanību mūsu brigādei. Lai gan mūsu dziesmai ir pārāk mazas šances vinnēt, tomēr hārdroks "Eirovīzijā" ir bijis arī agrāk."

Arī Leif Åge Reme, norvēģu "Eirovīzijas" galvenais producents, sacījis "šis pasākums atspoguļo visu mūziku, kas radusies šajā valstī, pat tad, ja tas nenozīmē popmūziku. Mēs meklējam labu komponistu izlasi, nevis publicitāti.".

Keep Of Kalessin vietne: www.keepofkalessin.no

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  LOLmetāls

 • Malruk (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Njaa, redzeju vinju kllipu, un izskatijas diezgan gay un to visu papildinaja vokals.

  un jautams kur tur Blekmetālisti???

 • Go away (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Ārprāts, cik nepareizs tulkojums.

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  http://www.youtube.com... - rekur ir pati dziesma, ar ko viņi piedalās.