Braucam uz MEGADETH un HIM (ar autobusiem)

Viss notiek pie mūsu ziemeļu kaimiņiem - Igaunijā. MEGADETH (attēlā) sniedz koncertu Haapsalu pilsētā 16. jūlijā, HIM - vēl dienu ātrāk, 15. jūlijā, Tallinā - Dziesmu svētku dārzā, festivāla "Summer 2010" ietvaros. Ziņo: www.eventtravel.lv .

Tātad - visu pēc kārtas, vēstī braucienu organizatori.

"2010. gada 16. jūlijā Igaunijas pilsētā Haapsalu pirmo reizi ar ekskluzīvu koncertu Baltijas valstīs uzstāsies leģendārā “lielā četrinieka” (pie tā pieskaitāmi vēl Metallica, Slayer un Anthrax) grupa – MEGADETH (ASV). Koncerts notiks Haapsalu pils teritorijā, kas padarīs svētku atmosfēru vēl episkāku. Kā viesi šajā koncertā piedalīsies vispopulārākie Igauņu folk metāla pārstāvji – Metsatoll un folka apvienība Oort arī no Igaunijas.

Megadeth - amerikāņu trash metāla grupa, kuras līderis, dziedātājs un dziesmu autors ir Deivs Masteins. Grupa tika dibināta tālajā 1983 gadā, pēc tam, kad Masteins pameta Metallica. Vairāk kā 25 gadu aktīvas darbības rezultātā Megadeth ierakstīja 12 studijas albumus, trīs mini albumus un divus koncerta albumus. Megadeth skaitās viena no veiksmīgākām trash metāla grupām, pārdodot vairāk kā 25 miljonus plates visā pasaulē, ieskaitot uz „Grammy” nominēto Countdown to Extinction albumu. ASV grupa saņēma četrus platīna albumus, sešus zelta albumus un septiņas reizes tika nominēta „Grammy” balvai, kā labākā grupa „heavy metal” žanrā.
2002. gadā grupa apturēja savu darbību, jo Masteinam sākās problēmas ar roku, bet pēc fizioterapijas kursiem Megadeth atgriezās 2004. gadā ar albumu „The System Has Failed”, kas ieguva 18. vietu populārāko albumu topā žurnālā Billboard. Jaunākais Grupas albums „Endgame” tika izlaists pagājušajā gadā septembrī un veiksmīgi debitēja Billboard topā ar devīto pozīciju.

Eventtravel.lv visiem grupas faniem no Latvijas piedāvā lielisku iespēju apmeklēt šo koncertu, piedaloties izklaidējošā braucienā uz koncertu un atpakaļ.
Brauciena laikā, lai uzturētu pozitīvu gaisotni pirms koncerta, tiks rīkoti konkursi, notiks atrakcijas un citas aktivitātes. Visus brauciena dalībniekus gaida patīkami pārsteigumi un balvas!!!

Biļetes braucienam, var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī internetā: www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena tikai 17 Ls. Vietu skaits ierobežots!
Biļetes uz pašu koncertu arī ir pieejamas visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas par organizēto izklaidējošo braucienu uz koncertu: www.eventtravel.lv,
[email protected], +371 27 08 60 38.

=============

Visiem Somu gotiskā roka apvienības HIM un tās harizmātiskā līdera Ville Valo līdzjutējiem ir piedāvāta unikāla iespēja apmeklēt vienīgo Baltijas valstīs koncertu šī gada 15. jūlijā festivāla Summer 2010 ietvaros, kas notiek Igaunijā, Tallinas dziesmu svētku estrādē. Tā ir viena no retajām reizēm, kad grupas priekšnesumu varēs verot brīvdabas koncertā.

Grupa HIM tika dibināta 1990. gadā un kļuva populāra pēc lieliskiem albumiem Greatest Love Songs Vol 666 un Razorblade Romance. Tādas dziesmas kā, Join Me In Death un Right Here In My Arms savulaik izraisīja sprāgstošas bumbas efektu. Tās palīdzēja grupai iegūt fanus visā pasaulē. Pēc albumiem Deep Shadows and Brilliant Hightlights (2001), Dark Light (2005) un Venus Doom (2007) grupa kļuva par vienu no labākajām koncertējošajām grupām pasaulē. Viņu albumi pārdoti vairāk kā 5 miljonu eksemplāru. Pieci albumi ieguva platīna statusu Somijā, viens Vācijā un viens ASV.
Šī gada februārī nācis klajā HIM septītais albums Screamworks: Love In Theory and Practice, no kura pirmais singls Heartkiller ir iekļauts Eiropas un Amerikas radiostaciju populārāko kompozīciju topā.

EVENTTRAVEL.LV visiem grupas faniem no Latvijas piedāvā lielisku iespēju apmeklēt šo koncertu, piedaloties izklaidējošā braucienā uz koncertu un atpakaļ.

Brauciena laikā, lai uzturētu pozitīvu gaisotni pirms koncerta, tiks rīkoti konkursi, notiks atrakcijas un citas aktivitātes. Visus brauciena dalībniekus gaida patīkami pārsteigumi un balvas!!!

Biļetes braucienam, var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī internetā: http://www.bilesuservi....
Biļešu cena tikai 17 Ls. Vietu skaits ierobežots!
Biļetes uz pašu koncertu arī ir pieejamas visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās.

Brauc ar EVENTTRAVEL.LV un piedalies akcijā: atsūti līdz 10.07.2010 uz e-mail adresi [email protected] savu Vārdu, Uzvārdu un mīļāko HIM grupas dziesmu TOP 10. Brauciena laikā visi akcijas dalībnieki piedalīsies balvu izlozē.

Vairāk informācijas par organizēto izklaidējošo braucienu uz koncertu: www.eventtravel.lv, [email protected], +371 27 08 60 38.

Komentāri: