BRUTAL ASSAULT 19 - PĒDĒJĀ TRAUKSME! RUNNING ORDER!

Pienākušas precīzākas ziņas par RUNNING ORDER secību lielākajā Austrumeiropas metal festivālā BRUTAL ASSAULT 19. No Rīgas tiik veidots ļoti trekns un masīvs KARABUSS, kurā vēl ir tikai dažas vietas brīvas.

Un tātad vēlreiz: biļetes cena ir 72 eur, un ja vēlaties braukt, tad rakstiet e-pastu uz: [email protected] jeb zvaniet pa tālruni: 27 086 038

Jeb var rakstīt un pieteikties Facebookā lapā:
https://www.facebook.com/events/316979628426618/

http://www.youtube.com/watch?v=mHm3ZXhHWWM


FINAL RUNNING ORDER !!!


MetalShop & Jägermeister Stages - Wednesday - 15:00

15:30 Suburban Terrorist, 16:20 Keep On Rotting, 17:10 Flotsam & Jetsam, 18:05 The Agonist, 19:00 High on Fire, 20:00 Chthonic, 20:55 Terrorizer, 21:55 Venom, 23:15 Modern Day Babylon

Thursday 07.08.2014

10:30 Panychida, 11:05 Havok, 11:40 Ringworm, 12:15 Texas In July, 12:50 Pentagram Chile, 13:25 Iwrestledabearonce, 14:00 Church Of Misery, 14:40 Onslaught, 15:20 Misery Index, 16:00 Manegarm, 16:40 Ignite, 17:25 Crowbar, 18:10 Obituary, 19:00 Katatonia, 19:50 Suffocation, 20:45 Bring Me The Horizon, 21:40 Slayer, 22:55 Children Of Bodom, 23:50 Architects, 00:35 Red Fang, 01:20 Khold

Friday 08.08.2014

10:30 Isacaarum, 11:05 Fleshless, 11:40 Cripper, 12:15 Arsonists Get All The Girls, 12:50 GrandExit, 13:30 Broken Hope, 14:10 Heiden, 14:50 Mors Principium Est, 15:30 Skeletonwitch, 16:10 Fleshgod Apocalypse, 17:35 Unleashed, 18:20 H2O, 19:05 Six Feet Under, 19:55 Blindead, 20:45 The Devin Townsend Project, 21:50 Amon Amarth, 23:05 Shining, 23:50 Gorguts, 00:35 Combichrist, 01:20 Nightfall

Saturday 09.08.2014

10:30 Spasm, 11:00 LiveEvil, 11:35 Nervecell, 12:10 Martyrdod , 12:45 Insania, 13:20 Severe Torture, 14:00 Hacktivist, 14:40 Dew-Scented, 15:20 Manes, 16:00 Impaled Nazarene, 16:45 Cruachan, 17:25 August Burns Red, 18:10 Sodom, 19:00 Soilwork, 19:50 Sick Of It All, 20:40 Krabathor, 21:35 Down, 22:40 Satyricon, 23:35 Converge, 00:25 My Dying Bride, 01:20 Hail Of Bullets

MetalGate Stage - Thursday 07.08.2014

16:30 Siberian Meat Grinder, 17:30 Gutted, 18:30 Brutality Will Prevail, 19:40 Feastem, 20:45 Inquisition, 21:55 Epicardiectomy, 22:55 God Is An Astronaut, 00:20 Gehenna, 01:35 Strife, 02:45 Heaving Earth

Friday 08.08.2014

15:30 Infernal Tenebra, 16:30 Rats Get Fat, 17:30 První Hoře, 18:30 Krakow, 19:35 The Ocean, 20:40 Schirenc Plays Pungent Stench, 21:55 Manes, 23:10 Enthroned, 00:20 Mgla, 01:35 Worship, 02:45 Radiolokator

Saturday 09.08.2014

15:30 Hammercult, 16:25 Okkultokrati, 17:20 In Mourning, 18:30 Exivious, 19:40 Repulsion, 20:50 Carnival In Coal, 22:00 Benediction, 23:10 Jesu, 00:30 Aosoth, 01:40 Dodecahedron, 02:45 Six Degrees Of Separation

Info: www.brutalassault.com

http://www.myspace.com/brutalassaultcz

http://www.facebook.com/brutalassault.cz

http://www.youtube.com/brutalassaultfest

Komentāri: