BRUTAL ASSAULT 20 - čehu alus un metāls ķēniņpilī!

Šogad lielākais Austrumeiropas extrēmais metal festivāls BRUTAL ASSAULT svin savu 20. gadu jubileju, un attiecīgi mēs ziņojam par pēdējām iespejām nokļūt šajā pasākumā. No Rīgas tiek veidots komfortabls autobuss, kurš aizvizina un atvizina visus gribētājus, un tajā ir vēl dažas vietas brīvas.

Izbraukšana no Rīgas nolikta uz 4. augusta vakarpusi, plkst. 17.00. Ja vēlaties braukt, tad rakstiet e-pastu uz: [email protected] jeb zvaniet pa tālruni: 2 70 860 38

https://www.youtube.com/watch?v=ywaVxSVqhho

Brutal Assault 2015 running order:

Wednesday 05. 08. 2015


All 3 stages - MetalShop & Jägermeister & MetalGate
MetalShop & Jägermeister Stages

Thursday 06. 08. 2015

10:30 Acid Force

11:05 Gutslit

11:40 Ramming Speed

12:15 Nervosa

12:50 Squash Bowels

13:25 Be'lakor

14:05 Dr. Living Dead

14:45 Vildhjarta

15:25 Benighted

16:10 Horse The Band

16:55 Headcrash

17:45 Arcturus

18:35 Asphyx

19:25 Enslaved

20:20 Bloodbath

21:15 Biohazard

22:15 Cannibal Corpse

23:20 Kreator

00:20 Annihilator

01:15 Sunn O)))

 

Friday 07. 08. 2015

10:30 Endless

11:05 Antropomorphia

11:40 Demonic Resurrection

12:15 Blood Eagle

12:50 Pro-Pain

13:30 Hed PE

14:10 Krisiun

14:50 Ill Niño

15:30 Decapitated

16:15 Walls Of Jericho

17:00 Kataklysm

17:45 Brujeria

18:35 Primordial

19:25 The Dillinger Escape Plan

20:20 Napalm Death

21:15 Killing Joke

22:15 Sepultura

23:25 Death DTA

00:25 Godflesh

01:15 Marduk

 

Saturday 08. 08. 2015

10:30 Rectal Smegma

11:05 Blood Red Throne

11:40 Psycroptic

12:15 All Out War

12:50 Defeated Sanity

13:30 Rosetta

14:50 Skálmöld

15:30 Ratos de Porão

16:15 Modern Day Babylon

17:00 Cryptopsy

17:45 The Haunted

18:35 Suicide Silence

19:25 Sólstafir

20:20 Heaven Shall Burn

21:15 Cradle Of Filth

22:15 At The Gates

23:25 Einherjer

00:25 Vader

01:15 Esoteric

 

MetalGate Stage

Thursday 06. 08. 2015

15:30 The Tower

16:30 Nuclear

17:30 Neglected Fields

18:30 Excrementory Grindfuckers

19:35 Hour Of Penance

20:40 Atari Teenage Riot

22:00 Amenra

23:15 Agalloch

00:35 Sarke

01:55 Svartidauði

 

Friday 07. 08. 2015

15:30 Maximum Penalty

16:30 Sebkha-Chott

17:30 Winterfylleth

18:30 Lantlôs

19:40 Kypck

20:50 God Dethroned

22:10 Candlemass

23:30 Skepticism

00:40 Toxic Holocaust

02:00 Dødheimsgard

 

 

Komentāri: