BRUTAL ASSAULT 2012 festivāls sauc kaujā

Klāt ir siltāks laiks un galvā sāk rosīties dažādas domas - kur aizbraukt, kur pavadīt atvaļinājumu, kā lai vismaz uz kādu nedēļu vasarā aizmirst par visu kas saistīts ar darbu un savu riebīgo priekšnieku, kurš pacietīgi zāģē nervus diendienā, maita tāds.. Izprotot situāciju, sāksim rakstu sēriju par vasaras festivāliem, kas paredzēti šovasar. Pirmais rindā ir Austrumeiropas visslavenākais metāla salidojums, čehu BRUTAL ASSAULT!

Tātad, arī šogad visiem interesentiem ir iespēja piedalīties BRUTAL ASSAULT festivālā 2012. Turp un atpakaļ tiek organizēts brauciens ar komfortablu autobusu!

Laiks: 2012.gada 08. – 11. augusts

Vieta: JAROMER – armijas cietoksnis JOSEFOV / Čehijas Republika (130 km uz Austrumiem no Prāgas un 20 km uz Ziemeļiem no Hradec Kralove).

BIĻETES:

Svarīgi - tikai šodien un vēl rītdien (līdz 30.04), ir iespējams nopirkt biļeti par 57 euro. Jums ir jāpērk biļetes pašiem, maksājot ar Paypal.

Pērkot uz vietas - 3 dienu biļetes cena sastādīs 1800 CZK (apm. 70 eur).

Biļetes ir parasti pieejamas vienmēr, visu šo gadu laikā festivāls nekad nav ticis izpārdots.
Visu informāciju par biļetēm Jūs varat atrast šeit: http://brutalassault.cz/en/tickets/

Brauciena izmaksas abos virzienos sastādīs no Jums ap 60-70 Ls.
Izbraukšana no Rīgas - 07.augustā (otrdien) vakarā, atgriešanās – 12.augustā vakarā (svētdien).

Alus cenas: Kā visiem zināms, tās tur ir dievīgas. Parasti par 0.5 tilpumu jāmaksā ap tikai 80 santīmus! Paēst vietējās ēstuvēs arī būs lēti, vidēji ap 2-3 Ls.

Pieteikties braucienam var pa tel. + 371 270 860 38 vai rakstot uz [email protected] (Vladimirs)

TAGAD PAR GRUPĀM.

Arī šogad organizatori ir pacentušies godam un faniem par prieku ir nolasījuši pamatīgu galvu griezēju un rīkļu rāvēju baru no visas pasaules, kas muzikāli izklāstīs Jums anti-reliģijas īso kursu par to cik slikti ir ticēt dievam, gan verbāli pārstāstīs cilvēka anatomijas pamatprincipus. 3 dienu laikā uzstāsies kopā ap 70 grupām. Sastāvs ir vienkārši super iespaidīgs un noteikti būs interesanti! To apliecina fakts, ka katru gadu 10-12 tūkstoši uzticamu smagās mūzikas fanu pērk biļetes un dodas uz veco cietoksni.

Aborted, Agnostic Front, Ahumado Granujo, Alcest, Amon Amarth, Arcturus, Arkona, At The Gates, Be'lakor, Cattle Decapitation, Converge, Corrosion Of Conformity, Crowbar, Darkest Hour, Deicide, Dimmu Borgir, Dodheimsgard, Engel, Fields Of The Nephilim, Finntroll, General Surgery, Godflesh, Gorguts, Hatebreed, Heathen, Heaven Shall Burn, Immolation, Immortal, Incantation, Inquisition, Insomnium, Kampfar, Kylesa, Lock Up, Machine Head, Ministry, Moonspell, Morgoth, Municipal Waste, Napalm Death, Nile, Norma Jean, Norther, Paradise Lost, Pig Destroyer, Rise And Fall, Riverside, Root, Samael, Shape Of Despair, Sick Of It All, Six Feet Under, Skarhead, Sodom, Sólstafir, Suicide Silence, Textures, The Black Dahlia Murder, Toxic Holocaust, Vallenfyre, Vildhjarta, Virus, Warbringer

Vairāk par brigādēm: http://brutalassault.cz/en/bands/

ĪSS VIDEO IESKATS PAR PAGĀJUŠĀ GADA FESTIVĀLU.

http://www.youtube.com/watch?v=m1r2P9KZYJE

Komentāri: