Būs Dimebag'am veltīts albums

Darels Abots (Darrell Abbott) "Dimebag" - Panteras bijušais līderģitārists un arīdzan Damageplan vienības dibinātājs: 2004. gada 8. decembrī tika nošauts uz skatuves koncerta laikā, kad mūziķim bija tikai 38. Toreiz bija milzīga rezonanse un masīvs nosodījums no daudzu citu pazīstamu mūziķu puses. Rezonanse turpinās arī tagad.

Tagad - "Metal Hammer" žurnāla cilvēki gatavo albumu, kas veltīts aizgājējam. Diskā vairākas pazīstamas mūzikas vienības un mākslinieki šim garadarbam iesniegušas dziesmas, kas skan šādi tikai gaidāmajā albumā, tā iznākšanas datums tiks ziņots atsevišķi. Patreiz notiek mūzikas materiāla vākšanas darbs, ir vesels saraksts ar mūzikas māksliniekiem - kuri piekrituši šā projekta radīšanā. Saraksts vēl papildināsies.

Patreiz ir zināms sekojošais: albumā būs šīs grupas/mūziķi ar dziesmām...

* FIVE FINGER DEATH PUNCH - "A New Level";
* UNEARTH - "Sandblasted Skin";
* BIOHAZARD - (dziesmu ziņos);
* KIUAS - (dziesmu ziņos);
* MACHINE HEAD - "Fucking Hostile";
* CHIMAIRA - "Slaughtered";
* EVILE - "Cemetery Gates";
* THROWDOWN - (dziesmu ziņos);
* ZAKK WYLDE - "Suicide Note Pt. 1";
* THIS IS HELL - (dziesmu ziņos).

Atceramies - "Dimebag" Darels Abots bija Pantera's dibinātājs un līderģitārists. Kad Pantera pajuka 2003. gadā, Darels kompānijā ar brāli Vinniju Polu uzorganizēja Damageplan komandu. Un tieši šīs vienības koncertā Darels Abots koncerta laikā 2004. gada 8. decembrī Alrosvillas pilsētā (Ohaijo štatā, ASV) tika nošauts...

Vairāk par (Darrell Abbott) "Dimebag" lasīsim Wiki lapā: http://en.wikipedia.or...

Komentāri: