Būs DVD par MOTÖRHEAD līderi LEMMY

Beidzot ir skaidri zināms datums kad iznāks sen gaidītā filma par leģendārās grupas MOTÖRHEAD ikonisko front-vīru, basistu / vokālistu LEMMY. DVD dienasgaismu ieraudzīs 24. janvārī 2011.

JAU 40 GADUS UZ SKATUVES

Lemijs jau no jaunības dienām sapņoja par rokmuzikanta karjeru un pirmie nopietnie darbi radās psihodēlisko rokeru Hawkwind sastāvā 1971-1975, kā arī pirms tam neilgi bija arī Jimi Hendrix pavadošais tehniķis. Kad beidzās sadarbība ar Hawkwind, tad 1975. gadā radās MOTÖRHEAD. Kopš tā laika ir izlaisti neskaitāmi albumi, krustu šķērsu apceļota pasaule, pat iegūta Grammy balva.

Bet par ko ir filma? Pirms pāris gadiem divi vīri Amerikā sēžot pie alus glāzēm saprata vienu acīmredzamu lietu - to, ka nav nevienas dokumentālas filmas par pašu LEMMY, kuram šogad ir jau veseli 64 gadi!

Sacīts, darīts un abi filmas producenti Greg Olliver and Wes Orshoski (abi redzami attēlā ar stroķiem pie galvas) dabūja visas atļaujas, un nākamos trīs gadus pavadīja braukājot apkārt filmējot Lemiju no visām iespējamajām pusēm, no gan mājās Holivudā, gan koncertos Krievijā. Filmā arī tiek intervēti mūziķi, kas ietekmējušies no Lemija, piemēram Metallica, Ozijs Ozborns, Alice Cooper, Slash un daudz citi.

Šogad darbs tika pabeigts, tieši par godu MOTÖRHEAD 35 gadu jubilejai.

Vienā teikumā visu sasummējot par LEMMY, filmas moto skan: "49% motherfucker, 51% son of the bitch!"

Patlaban filma tiek izrādīta kinoteātros visā pasaulē, tuvākā pirmizrāde ir Londonas filmu festivālā 23. oktobrī.

www.lemmymovie.com

Komentāri: