CANNIBAL CORPSE Rīgā 2010: gaļas mašīna ar pilnu klapi

18. augusta vakars "Melnajā Piektdienā" rullējās atkal ne pa jokam. Trīs brigādes šai vakarā vālēja gaļenieku vakaru. LASSIE THE CAT, TORTURE KILLER un vakara dārdinātāji CANNIBAL CORPSE atkal iedzina vienu zārka naglu pašmāju smago koncertu tai virteinei, kas jau pieder vēsturei...(21.8.10. - pielikta saite uz video).

Kādi 200 skatītāji viesojās vienā no vasaras smagajiem koncertiem Rīgā. Pārāk pārbagāti neesam ar trakmetāla pasācieniem. Nu bet viens vakars jau izdevās.

LASSIE THE CAT iesāka svaidīšanos tīri ikdienišķi, bet jau iedodot toni visam vakaram. Vēlākos skaņdarbos viss tik rullējās gaļeniski. Drusku pēcak parunajoties ar vienību, viņi saka - spēlē pa reizei, lai gan kopā neilgu laiku - apmēram trīs gadi. Sagadās kadiem, kad nu uz vienas skatuves vienā reizē sanāk dragāt mūziku ar varoņiem, kurus citreiz no tālienes dabū redzēt. Tad jau jātur līdzi.

Kad nu jau tā sviedrainais gaiss kļuva vēl karstāks, tad jau arī TORTURE KILLER no Somijas dragāja savu atvēleto brīdi. Jautājums, vai viņus atcerēsies arī pēc gadiem. Pie šās reizes japasaka, esot prom uz laukiem ilgstoši, aizbrucu no pasaules - kur šādu vajprātīgu mākslu zēvelē ar gariem matiem apveltīti cilvēki. Tagad izrādās: der galvu pat uz nulli nodzīt, ietērpties mazās bikšelēs, taču saglabājot melnu kreklu. Arīdzan jaunais gaļenieku stils ir rokās. Vismaz nelielā pūlī, kas arīdzan tai vakarā bija atnacis vakarēt uz "Melno Piektdienu".

Un tad jau galvenie tai vakarā: pēc garākas pauzes. "Hammer smashed Face" tā tīri pa seju iedeva. Ne tikai šāda dziesma, bet vēl jo vairāk CANNIBAL CORPSE Rīga nu jau pa piektam lāgam. Un labi pazīstami abos virzienos. Protams, garaākā spēle no šamējo puses, kas gan deva izvirdumu ne vairāk ne mazāk kā pa kauliem. Lai gan vizuāli nelidoja nekādas puspuvušas ķērmeņu daļas, taču kādu lācīti (rotaļu) šie gan saņēma dāvanā. Starp skaņdarbiem garāka parunāsana reiz iesilās, laika tomēr noguruši nedaudz. Skanēja skaņdarbi no visa pa druciņai, praktiski no visiem labākiem (un gaļeniski visi šīs grupas diski nu reiz ir).

Nedaudzajai publikai pašas darba nedēļas viducī laika maz. Bet vieta kādam koncertam paliek.

Tagad arī Sandra Arāja uzfilmētais video :)

Komentāri:

 • HSF (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Zajebis death party. nevaruu vel attapties!

 • Neonz (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Pasāciens tiešām bija zajebis!

 • RR (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  nebija ne vainas.

 • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

  Kakls vēl šodien tāds pastīvs! :) Kopumā pasākums ar savu atmosfēru atsita deviņdesmitos (labā nozīmē): bija sajūta, ka visi ir līdzzinātāji vienā un tai pašā cūcībā!

 • Raitis Sametis (sametis) @ 24.12.2011 - 03.33

  Un pakāpeniski Rīgā pabūs VISI!