CARCASS - Surgical Steel nazis iegriežas jēlā miesā

Reizēm dzīvē notiek arī neiespējamas lietas. Piemēram, to varētu attiecināt uz uzvaru lielajā loterijas laimestā. To pašu var teikt arī par tām melnajām brigādēm, kuras vairs neviens īsti necerēja redzēt izlienam laukā no sapuvušajiem zārkiem... bet brīnumi tomēr notiek un pēc 17 gadu cienīgas atgulēšanās kapu kalniņā, angļu super grind / death zonderkomanda CARCASS ir "back from the dead" un 13.septembrī iznāks viņu jaunais albums - Surgical Steel!

CARCASS pamatoti skaitās šī gore / grind / death žanra ciltstēvi, kuru pirmie veikumi datējami ar 1980-to gadu viduci. Toreiz tāda mūzika bija kautkas jauns, nedzirdēts un Liverpūles četrinieks ieguva patoloģiski apsēstu muzikantu slavu. Sekoja rinda ar klasiskiem albumiem, no kuriem Heartwork [1993] palicis vēsturē kā viens no pirmajiem izdotajiem melodic death metal albumiem.

Pēc tik ilga laika, protams, ir nedaudz pamainījies arī sastāvs un tagad abiem vecajiem ierakumu biedriem Jeff Walker (vokāls, bass) un Bill Steer (ģitāra), ir piepulcējušiems jauni muzikanti Daniel Wilding (bungas, no Trigger the Bloodshed) un Ben Ash (ģitāra, no Pig Iron). Šādā sastāvā CARCASS smagi rullē pa vasaras festivāliem un rudenī plānots doties lielās turnejās pa Eiropu un Ameriku.

Jaunā kaulu zāģu ripa Surgical Steel iznāks zem vācu Nuclear Blast ierakstu firmas uzraudzības, un albumā būs sekojoši uzgrāvieni:

1. 1985   
2. Thrasher's Abbatoir    
3. Cadaver Pouch Conveyor System    
4. A Congealed Clot of Blood    
5. The Master Butcher's Apron   
6. Noncompliance to ASTM F 899-12 Standard    
7. The Granulating Dark Satanic Mills    
8. Unfit for Human Consumption    
9. 316 L Grade Surgical Steel    
10. Captive Bolt Pistol    
11. Mount of Execution    

Piedāvājam noklausīties albuma pirmo singlu:

http://www.youtube.com/watch?v=nSsrKl6HtAw

Albuma video reklāmas rullis:

http://www.youtube.com/watch?v=hjvHn1IlK5c

Album var iepriekš pasūtīt pēc adreses: www.nuclearblast.de

Ziņas no morga sekos!!!

 

Komentāri: