DARK DOMINATION — hedlaineri Hellfast Attack festivālā Morāvijā

Šovasar jūlija sākumā Hellfast Attack festivālā kā hedlaineri kopā ar Norvēģijas SARKOM spēlēs mūsu vecākā un ražīgākā blekmetāla komanda DARK DOMINATION.

Hellfast Attack festivāls (nejaukt ar Francijas Hellfestu, kas ir vēl cits pasākums) noritēs 8. — 9. jūlijā Brněnecas pilsētā uz Svitavas upes. Festivāls katru gadu tiek speciāli plānots kā pagrīdes pasākums, kurā spēlē tikai ekstrēmā metāla (pārsvarā — blekmetāla un graindkōra) komandas. Tas nozīmē, ka tajā ir brīva atmosfēra, jo drošības pasākumi (lasi — apsargu uzmācība) ir visai minimālā līmenī. Festivāls norisinās ārkārtīgi skaistā vietā kalnu ielokā, blakus ir upe.

Bez DARK DOMINATION un SARKOM spēlēs arī vietējie INFERNO un SILVA NIGRA, Latvijas klausītājiem jau pazīstamie SEKHMET (un viņu blakusprojekts DIAGON). Spēlēs arī dažādas vienības no Itālijas, Austrijas, Polijas, Slovākijas u.c. (No Latvijas iepriekšējā festivāla norises reizē kā hedlaineri spēlējuši arī SKYFORGER.)

Tā kā vairāki cilvēki no Latvijas, kas vēl nav paguvuši saplānot vasaras braucienus, ir izrādījuši interesi par iespēju nokļūt šajā festivālā (un padzert lēto Čehijas alu), pastāv variants, ka ar Estragona gādību no Rīgas tiks saorganizēts autobuss braukšanai kopā ar DARK DOMINATION vīriem. Saziņai — [email protected] vai [email protected].

Vietnes:
http://www.hellfastatt...
www.myspace.com/ddomin...

Komentāri: