Dark Domination ņems dalību "Latvijas Eirovīzijā 2010" (fantāzija)

Bet troļļu zemē šāda mūzikas sakomponēšanās jau risinās pilnā sparā. Vai vispār kas līdzīgs paredzams pie mums Baltijas jūras austrumu krastā. Pafleitēsim pa biezo. Ja te parādās kādi atpazīstami vārdi un notikumi, tad tās ir tikai tādas uzvirpinātas sakritības no šā raksta autora smadzeņu gaņģiem. ** Bet Keep of Kalessin eirodziesma "The Dragontower" dzirdama pa īsto. Un tā vairs nav fikcija.

Visticamāk jau - uz "Eirovīzijas" vietējo komisiju atnāks kādas vēl pagaidām tikai garāžā briestoša vienības "XXLLXX" dalībnieki, kas nu melnās ādas jakās un ar gari atlaistiem matiem. Džeki - smagi papurinot savas galvas rotas, pienāk pie galdiņa un vēstī: "reku še ir bleka gabals, un mums sirds lūst par to - ka neviens kārtīgs muzons še nerisinās". Komisija, aiz plānā (budžeta dēļ) dēļu galdiņa neticīgi paskatīsies uz šiem trim džekiem, vienam cirvis aiz jostas aizsprausts, bet sētā (un caur ieejas stikliem drusku redzams) iebrauktās mašības bagažniekā tā ne visai kaujas āva ierūmējas, asais gals rēgojas kā teļa piektā kāja.

Bet komisija tomēr pretī pagrūž 3 santīmu maisiņā ielikto un bezmaksas izdrukāto "Eirovīzijas" nolikumu, kurā ar pirkstu vēl parāda - dziesma nu nedrīkst pārsniegt 3 minūtes, "bet- ko jūs mums atnesāt, kādu dižgabalu?". Cita banda, kurai nosaukums ir mazāks par "xxllxx", pie šādiem vārdiem (kad sūri grūti cerēto, aranžēto, ierakstīto un promotēto gargabalnieku nosauc par "diž...") būtu kruti sacēlusi spalvas un vēl lepnāk aizietu. Un līdz savu kapu malai vairs nespertu kāju pāri Latvijas Televīzijas slieksmin.

Bet šamējie izrādās krietni neatlaidīgi un saka: "paklausieties šodien muzonu, un paši īsiniet, mēs viņu atnāksim un atmarķēsim". Klusībā norijot kādu melnu krupi un nerīkojot grautiņu Zaķusalas celtnes priekštelpā.

Nākamais rīts. Piezvanīja orgkomitejai, kur saņēma atbildi "drusku nometiet intro no priekšas, un izņemiet garo instrumentālo breiku ārā, tiek dota jums viena nedēļa pārspēlēt šo dziesmu un atnest saīstināto varinatu". Pārspēlēja, saīsināja, aizņēmās "kāpostu" no radinieka (par laimi basģitāristam tēvs vadīja benzīna pārdošanas firmu), ātri vienā vakarā skaņu ierakstu studijā 14 stundu laikā ierakstīja, nomiksēja, nomāsterēja, priekšpēdējā "deadline" vakarā ap plkst. deviņiem to iesniedza...

Aiznākamajā dienā - saņēma atbildi, "jūs caurlūkos mūsu eksperti". "Kas par ekspertiem?", uzjautāja matainais ar cirvi aiz jostas. "O, tas ir noslēpums", dziesmas pieņēmējs jau otro reizi pievilka pirkstu pie "Eirovīzijas" nolikuma, kur melns uz balta rakstīts: "pirms nobeiguma koncerta ekspertu vārdi un uzvārdi netiek izpausti". Matainais papurināja galvu un atcerējās: ka iepriekšējos gados ekspertos bija "Micrec", "Platforma" pārstāvji, žunālisti no "Dienas", kā arī "FBI" koncertorganizatori. Diezin vai šajā reizē būs kas savādāks, tas mūzikas ekspertu rezervistu soliņš pie mums Latvijā nav tik garš. Garās domas pārtrauca dziesmu pieņēmēja izsauciens: "vai viss ir skaidrs?". Nu "skaidrs, skaidrs!". Diena beidzas, rītdiena vēl priekšā.

===
Ja pieminētie Dark Domination vai kādi citi "smagās cunftes" muzikālie pārstāvji dotos uz "Eirovīziju" - varbūt jau tad kas mainītos, un trakmetālistu pulkā karsēji piebriestos. Un nevajadzētu regulāri atgriezties pie tēmas "mēs visi esam maziņi un melni". Iespējams, ka Norvēģijā Keep of Kalessin ar "The Dragontower" dziesmu jau maina pasauli. Varbūt ar cirvi jau paplēš lielāku spraudziņu uz karametālu visā pasaulē.

Klausāmies!

http://www.youtube.com...

Viņu vietnes: http://www.keepofkales... un http://www.myspace.com...

Komentāri:

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  LOL

 • Urķis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Da tu par jebkuru tēmu mācēsi uzrakstīt tā, ka vienaldzīgu nevienu neatstāsi.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Paldiesiņ:) Un nekur tālu neejiet...

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Rekur - te vēl viens saspiedies :-)

  Britu aktieris Kristofers Lī, kas vislabāk pazīstams ar Sarumana lomu Pītera Džeksona triloģijā "Lord of the Rings" ("Gredzenu pavēlnieks"), pavasarī izdos smagā metāla albumu par Kārli Lielo, vēsta britu laikraksts "The Daily Telegraph".

  http://www.tvnet.lv/vi...

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu nevaram jau iepriekš neko apgalvot tik strikti... Kas zina: varbūt kāds jauns talants atklājas (paurķējamies mēs paši- katrs no mums atsevišķi ņemtais- savā zemapziņā, sazin... kas tad atklāsies!?).

 • Arnolds (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Interesanta reportāža: http://www.youtube.com...

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Atbildot uz pēdējo - šo reportāžu pirms dienām divām redzēju LTV11 "Panorāmā". ** Ja jau reiz kādi ļaujas, ka viņus pamāca- tad rodas arī "mācītāji". Protams, daži cilvēki ir ko paveikuši mūzikas industrijā, bet karametāliskais karaspēks visu apgūst savā praktiskajā darbībā: kad spēle risinās uz rezultātu!

 • Dethecrator (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Lai velns par stenderi, bet nekur nav sacīts, ka tieši tā mēs arī vienā jaukā ziemas dienā neizdarām!!! Eirovīzijai tiks sacerēts gabals Together We Rape the Son of God Pt. 2.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Šodien paziņoja Latvijas E. dziesmu desmitnieku, un Dark Domination tur nebija - visas cerības uz 2011-to. Un to varētu pavērst - divejādi: 1) ja "aiziet" finālā: kā traku uzvaru; 2) ja "neaiziet" - tad vēl joprojām "dzīvojam kokos un pārtiekam no zivīm"...