DARK FUNERAL: atkal vienā vilku barā

Labi uzgraujošā zviedru blakmetāla kapraču komanda – atkal "vīrā". Sastāvā atgriezies bungotājs Dominator / Nils Fjallstrom...

... un jau paspīdz ziņas par kādu 'dvd no vienības puses. Bet nu visu pēc kārtas.

Pats "Dominator" par visu aizgājību saka: "Pēc neliela pārtraukuma, kura laikā koncetrējos uz citiem dzīves aspektiem, es ar lielu labsajūtu paziņoju par atgriešanos DARK FUNERAL rindās. Atvaļinājums man deva iedvesmas uzplūdus, es gribu atkal sēsties pie bungu iekārtas un to noārdīt. Lai vēlreiz ceļas DARK FUNERAL, un lai mēs atkal varētu iekarot pasauli".

Ģitārists Lord Ahriman par šo runā: "Cik lieliska atkal strādāt ar Dominatoru. Viņš ir ne tikai fantastisks bundzinieks, bet arī labs draugs. Laipni lūdzu atkal, brāli atpakaļ! Nu tad reizē visi aizdedzināsim pasauli...!"
Vēl jāsaka – 2010. gadā kāda puse sastāva vispār aizgāja no bandas. Tātad – pašķīrās no vokālista Magnusa "Masse" Broberga/" Emperor Magus Caligula" un basģitārista B-Force. Un 2010. gada 21. augustā kapu komanda nospēlēja pagaidām pēdējo koncertu "Summer Breeze" festivālā Dinkelsbūles pilsētā Vācijā. Šis šos bija kā speciāls ar papildus pirotehniku – un uzņemts video ar 10 kamerām. Šis pasāciens tiek gatavots – tatad, 'dvd' versijā, kura iznākšanas datums gan nav zināms. Bet jaunie dalībnieki vēl tiek meklēti (kā paši saka "ar panākumiem", lai gan uzvārdi netiek nosaukti...).

Patreiz pēdējais DARK FUNERAL albums "Angelus Exuro Pro Eternus" iznāca 2009. gada janvārī Eiropā, 2010. gada janvārī ASV.

DARK FUNERAL vietne: http://www.darkfuneral...

Komentāri: