DARK FUNERAL: strauji maina sastāvu, tuvojas 'dvd'

Ne tik sen arī Rīgā pabijusī zviedru komanda, tagad palaiž jaunas ziņas visriņķī. Sastāvs kardināli mainās, un fani var gaidīt arī kādu 'dvd'. Bet kādi censoņi... var pieteikties pat komandas rindās!

Visu pasaka galvenā biedra - ģitārista Lord Ahriman visriņķī pavēstītais:

"Nesen jūs varējāt varbūt lasīt kaut kur - Nils 'Dominator' Fjellström's - aizgājis no AEON (citas bandas - R.S.) saistībā ar personiskiem iemesliem. Šodien mēs varam apstiprināt, ka viņš vairs nav DARK FUNERAL rindās. Līdzīgi kā tur, arī mēs negribam vairs šo lietu komentēt.

Mēs meklējam gan jaunu vokālistu, gan bundzinieku. Ja jūs ticat, ka varēsiet pie mums atrast darbu, tad sūtiet uz epasta adresi [email protected] stāsījumu par sevi, kā arī audio/video materiālus un jūsu prezentāciju saites.

Pēc dažiem aizgājušiem mūziķiem, iespējams, jūsu rindās varētu būt kādi uztraukumi. Bet es saku, viss ir zem manas kontroles...(...) Jāsaka, diemžēl ir reizes, kad lietas notiek neatkarīgi no mums. Taču tas reizēm vajadzīgs arī grupas attīstībai. Bet nav vietas satraukumam, ir pilnīgi skaidrs - reiz jaunais sastāvs tiks nokomplektēts. Un mēs būsim stingrāki un labāki kā jebkad.

Patreiz jau rakstu ģitāras partijas jaunam materiālam, arī bungu skaņas programmēju. Bet pilnībā jauno mūziku pabeigsim jaunajā sastāvā." Ziņots arīdzan, pirms kāda laika laika bandā strādā jaunais basģitārists, kam vārdu patreiz vēl nenosauc, taču "elpo DARK FUNERAL vistīrākajā veidā".
---
Paziņojumā vēstīts - 21. augustā DARK FUNERAL dragāja koncertu "Summer Breeze 2010" festivālā Dinkelsbūlas, Germany, kas bija arī iepriekšējā vokālista "Emperor Magus Caligula" fināla koncerts, turklāt tas bija speciāls uznāciens ar masīvu uguņošanu. Tas uzņemts filmā ar desmit kamerām, tostarp ar vienu "torni". Attiecīgi gaidāms "killer" 'dvd'. Kā izsakās Lords Ahrimans pēc visa, vēl tikai nedaudz pacietības!

http://www.darkfuneral...

Komentāri: