Dark Funeral uzsāk "A Declaration Of Hate - European Tour 2010"

... ko paši nosaukuši par vissmagāko un visgarāko pašas bandas vēsturē. 5. martā ir viņu pirmā uzstāšanās Skovdē, dzimtajā Zviedrijā. Bet tūres ietvaros, kā zināms, gaidāms viņu uznāciens arī Rīgas "Melnās Piektdienas" klubā 14. aprīlī.

Turpina komentēt Dark Funeral ģitārists Lords Ahrimans: "Mums bija tikai divas dienas laika, lai pienācīgi sagatavotos. Arī koncertu set-listes (dziesmu saraksts - R.S.) sastādīšana daudz laika aprija. Mums ir svarīgi, lai apmierināti būtu gan vecie, gan jaunie fani. Mēs esam sarakstā iekļāvuši dažas senas vēstis, ko neesam spēlējuši kopš aizlaikiem. Daži gabali gaidāmi pat tādas, ko vispār publiski neesam snieguši koncertos. Un par visiem 666% mēs spēlēsim garāko setu, to- ko no mums sagaida mūsu fani..."

Arī skatuves iekārtojums pēc pašu vārdiem "esot pats lielākais, ko vien jebkad esam veidojuši uz tūrēm. Skatuve ir velnišķīga. Un - mūsu tūres autobuss ir piekrāmēts pilns vienreiz pa visām reizēm ar piederumiem, personiskajām lietām. Un tas tagad ietur kursu uz Skovdi, kur tā tūre sākas".

Dark Funeral tūrē prezentē arī savu nesen klajā nākušo albumu "Angelus Exuro Pro Eternus", kas iepriekšējā ziemā tika atrādīts tautai un jau skaļi novērtēts. Koncertos kā pavadošās brigādes gaidāmas arīdzan: Zonaria, Carach Angren, Nefarium.

Vietne: www.darkfuneral.se

Komentāri: