DEATH: turpinās albumu pārizdošana

Slavenā 90to gadu un viena no attiecīgā stila pirmajām "ikonām" – turpina atrādīties pārizdoto albumu "formātā". Tagad pienākusi kārta "The Sound Of Perseverance" lielriņķim.

Sagaidāms, "The Sound Of Perseverance" ASV klajā nāks 15. februārī, bet citviet visā pasaulē – tā mēneša 21. datumā. Par šo lieldarbu (kas bija septītais un pēdējais vienības līdera Čaka Šuldinera dzīves laikā) tagad parūpēsies izdevniecība "Relapse". Salīdzinot ar agrāk izdotā šā albuma versiju, tagadējais darbs paplašināts līdz 3cd formātam, kur paredzēts iekļaut arī agrāk neizdotas 'demo' versijas.

Viena no tām - "Story To Tell" – ir izlikta noklausīšanās DEATH "facebook" lapā: http://www.facebook.co...

Dziesmas sekojošas ...

01. Scavenger Of Human Sorrow
02. Bite The Pain
03. Spirit Crusher
04. Story To Tell
05. Flesh And The Power It Holds
06. Voice Of The Soul
07. To Forgive Is To Suffer
08. A Moment Of Clarity
09. Painkiller

Dažādās remāsterātā un pārizdotā albuma versijās būs klāt pielikti papildus cd, kur iepriekšmintētie skaņdarbi ierakstīti vairākās demo versijās. Turklāt disks būs papildināts ar bukletu, piepildīts ar fotogrāfijām un komandas ģitārista Šenona Hemma komentāriem par aizvadīto laiku. Protams, 3cd "dāvināšanas" variants būs pieejams leibla Relapse pasta servisā, kur var pieteikties ikviens...un saņemt dāvanu komplektā ar attiecīgas atribūtikas krekliņu piedevām...

Jau ziņojām, nesen klajā nāca arī DEATH albumi "Scream Bloody Gore", "Leprosy", "Spiritual Healing", "Human", "Individual Thought Patterns". Līdzās tam "Relapse" leibls pārizdodot palaida klajā arī CONTROL DENIED (kuras līderis arīdzan bijis Čaks Šuldiners) grupas debijas "The Fragile Art Of Existence" disku.

Un vēl – pasaulē plānojas parādīties arī biogrāfiska grāmata par DEATH līderi Čaku Šuldineru. Autors ir Aiens Kristi (Ian Christe), kurš ir slavens ar grāmatām par IRON MAIDEN un VAN HALEN.
Arīdzan zināms: Čaks Šuldiners uz citu sauli devās 2001. gada 13. decembrī, saistībā caur smadzeņu vēzi.

Jā, par visām pēdējām aktivitātēm DEATH saistībā lasām: http://www.facebook.co...

Komentāri: