DEEP PURPLE jaunā albuma datums – 26.4.2013.

Nekas īpaši nav zināms par sagaidāmo mūzikas riņķi. Ne nosaukums, ne dziesmu saraksts, ne mūzikas jaunās ievirzes. Taču pavisam noteikti izziņots: viss būs.

Ir zināmas dažas jaunumu druskas. DEEP PURPLE mūziķi visu tur ciešā noslēpumā, vien gatavi izsacīties nekonkrētos fragmentos. Albuma būs 11 vai 12 dziesmas. Būs pagājuši veseli 8 gari gadi kopš 2005. gada ieraksta "Rapture". Un statistikas cienītājiem zināms – komandai šis būs 19tais studijas ieraksts. Patreiz studijā notiek Jana Gillana dziedamās pārtijas ierakstu slīpējums.

Grupas dalībnieks Stīvijs Morss runā: "Albuma mūzika būs trakojošs un vienlaikus dažs iegājiens jaunā lauciņā. Studijā top fantastiska skaņa. Mēs ierakstos esam snieguši jaunas idejas". Bet komandas mūzikas kolēģis Jans Pīss piebalso: "mēs par to runājām kādus 2 gadus. Līdz tam mums kaut kā nebija iedvesma taisīt jaunu mūziku, bijām koncentrējušies uz koncertiem. Tomēr vienā jaukā brīdī sadomājām "vajag, ir laiks kam jaunam", mums bija vajadzīgais garastāvoklis. Un mēs smaidījām. Un jauna iedvesma uzradās pati. Mēs izlēmām, ka nākamais būs smagāks kā "Rapture", un jādomā – mēs ar jums būsim pārsteigti, kad tas nāks klajā...".

Leibls "Edel" ir izveidojis jaunu mājas lapu- skaitītāju. Kur redzam, cik nedēļas, dienas, stundas un pat sekundes atlikušās līdz jaunā albuma piedzimšanas brīdim. Saite:  http://www.deeppurple2013.com

Arī mazs skaņu treilerītis ir gatavs:

http://www.youtube.com/watch?v=m6l0fRxB7I8

Bet oficiālā DEEP PURPLE saite joprojām ir: http://www.deeppurple.com/

Komentāri: