Dehidrētās kazas un morālā trauma

Pārāk gara atelpa netika dota - jau nākamajā dienā pēc "Melnās piektdienas" vakarēšanas visi tika aicināti uz bāru Rock'n'Riga, kur notika šim iestādījumam ne tik raksturīgs patrakāks pasākums ar vietējo graindkōra brigāžu Dehydrated Goat un Trauma Moralis piedalīšanos. Lai cik smaga bija sestdiena, šo rindu autors nevarēja laist garām pasācienu ar pentagrammu un spermu uz plakāta. :)

Jāsaka, piektdiena bija tiešām labi izdevusies, kā rezultātā pirmā daļa no "dehidrēto" uzstāšanās tika nokavēta. Šoreiz izpalika iepriekšējā dienā redzētie 20 cm spaiki, bet tāpatās sanākušie tika masīvi smacēti ar trakām un jautrām īsdziesmām. Diemžēl neredzēju lielākos hītus - pokerseju ( http://www.youtube.com... ) un kazu karus ( http://www.youtube.com... ), bet sanākusī tauta teicās, ka esot tapuši spēlēti kaut kad uznāciena pirmajā pusē.

Kā otrā grupa vakarā uzstājās Trauma Moralis. Viņu uzstāšanos gan vēroja pamazāk tautas, toties sanākušie atlaida bez kompromisiem. Ne jau katru dienu Rock'n'Riga var vērot steidždaivingu un citas tamlīdzīgas izdarības. Jau pašā iesākumā tika paziņots, ka spēlētas tiks tikai jaunās dziesmas, lai gan, šķiet, tam nebija pārāk lielas nozīmes. Tauta gaidījā jautru patraku jēlu troksni un to arī dabūja. Mums tika pavēstīts gan par stulbāko nāvi - pakāršanos invalīdu tualetē, gan neizdevušos minetu parku (veltījums Kronvalda parkam), gan citām lietām.

Kopumā pasākums, kas, protams, nebeidzās līdz ar pēdējiem ģitāru akordiem un bungu sitieniem, šķita izdevies. Jācer, ka turpmāk varēsim Rock'n'Riga sagaidīt vairāk pasmagākus uzgrāvienus, ne tikai muzicēšanu pavieglāka roka manierē.

--- Papildināts ---

Lasītājs Günther Friedenbringer iemeta komentāros saiti uz video no pasākuma (dejojošas metālgalvas) - var redzēt, ka jautri gājis.

Komentāri:

 • Kaza (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  hrjuk, hrjuk, kwiii, kwiii...

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Gaidīsim arī turpmāk no Rock'n'Riga lietas- motozāģeriskākas:)

 • Nepareizs (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Iebildīšu, ka lielākais DG hits laikam tomēr būs "Spalvas", vakar to spēlēja divreiz un jaunatnes ārdīšanās intensitāte bija spēcīgāka, kā pie citām dziesmām. :)
  Bet pasākums bija izdevies, piekrītu.

 • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  A cik tur dārgs alus bija?

 • Bestial_Warfucker (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Nu kā parasti - Rock'n'Riga alus pa lats piecdesmit.

 • Günther Friedenbringer (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

  Video:
  http://www.youtube.com...