Dehydrated Goat - jauns albums!

Latvijas "dekadentā goatcore" pionieri Dehydrated Goat izlaiž debijas albūmu "Genocide Against The Brain Cells" zem "Coyote Records". Albūms ierakstīts 2009. gadā studijā "Hodila Records"

(Izraksts no D&G; Galvenā Tempļa žurnāla:) 2010 gadus pēc tam, kopš piedzimis Ješua no Nācaretes, jūdu ķēniņš, saukts Jēzus Kristus, Kungs un Pestītājs, muzikālajam ansamblim 'Dehydrated Goat' ir tas prieks paziņot par pirmā studijas albuma 'Genocide Against the Brain Cells' iznākšanu.

Ierakstīts jau tālajā 2009. gada augustā studijā 'Hodila' Valmierā, tas, profesionāli printēts, beidzot top palaists tautiņās caur Krievijas izdevēju 'Coyote Records' (www.coyoterecords.ru) un skan vairāk nekā 40 minūtes ilgi. Ansamblis D&G; ir balstīts uz 5 dalībnieku kolektīvajiem centieniem kopš 2006. gada beigām un atrašanās vietas ziņā veido mistisku trijstūri starp Rīgu, Daugmali un Ogri. Radītais materiāls vislabāk klasificējams kā vidējos tempos ieturēta grind-mūzika (nevis -core, -gore, -metal utml.).

Tehniskā ziņā grupa izvairās no centieniem pārmērīgi uzsvērt 'brutalitāti' vai 'tehniskumu' (tītara atdarināšanu uz ģitāras), un savas ziņģes ietur samērā vienkāršā manierē, kurai izsekot un tās pavadījumā dančus griezt var arī tādi ļautiņi, kas ir labos draugos ar zaļo pūķi. Tematisko orientāciju nefiksē stingri konceptuāli rāmji un tā iet tiklab plašumā, kā dziļumā - sākot ar vieglprātīgām dzīvesveidu un uzskatu modeļu parodijām, beidzot ar dziļdomīgiem komentāriem par norisēm mūsdienu Rietumu sabiedrības psihē. Vispārēja pohujistiska pacilātība mijas ar nopietnām atklāsmēm.

Albumam "Genocide Against the Brain Cells" piemīt drīzāk kompilācijas nekā viengabalaina veikuma raksturs, jo šeit atrodamas tiklab dažas no pirmajām, 2006. gadā sacerētajām grupas dziesmām, kā tādas, kas tika radītas uz vietas ierakstu studijā pēkšņas iedvesmas rezultātā. Šeit iekļauts arī 2008. gadā izdotais demo ieraksts, kas iepriekš bija pieejams tikai nolādēšanai MP3 formātā internetā. Iekš 'GABC' satilpinātais materiāls dokumentē daļu no grupas idejām un iespaidiem, kas radušies 3 gadu laikā kopš procesa sākšanās, tādējādi līdz ar šī pirmā albuma ierakstīšanu noslēdzās grupas pastāvēšanas sākotnējā - iniciācijas - fāze, ļaujot pieņemt jaunus izaicinājumus un virzīties tālāk, proti, septembrī tika pabeigts otrā albuma ieraksts, un patlaban norit sagatavošanās darbi tā izdošanai. Pie horizonta manāma arī jaunu materiālu izmēģināšana trešajam albumam.

Turpmākas ziņas par šo visu tiks vēstītas tad, kad tādas būs. Daži skaņdarbi pazeminātā kvalitātē ir pieejami noklausīšanai šeit: http://myspace.com/deh... Interesentiem ir iespējams veikt albuma iepriekšpasūtīšanu pa tiešo no grupas (tie tiks izsūtīti tiklīdz grupa pati būs tos saņēmusi) par LVL 4.50 + 1.50 (piegādes izmaksas Latvijā. Iespējama piegāde arī uz ārvalstīm).

Pieņemam Paypal. Rakstiet uz [email protected], lai saņemtu detalizētāku informāciju un arī gadījumā, ja nav pieejams Paypals - mēģināsim sabīdīt biznesu kādā citā veidā... Ja dzīvojat Rīgā, izņēmuma kārtā iespējams arī tiešs darījums dzīvajā. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti ansambļa dalībnieku materiālai stimulācijai (dzīves pamatvajadzību nodrošināšanai...) un nākotnes projektu finansēšanai.

Dehydrated Goat sūta mēness apspīdētus un ar alu piesūcinātus pateicības vēlējumus un sveicienus visiem, kas šo trekno gadu gaitā ir izrādījuši interesi, dalījušies iespaidos un kritikā, jelkādā veidā atbalstījuši vai nīduši mūsu groteskās izpausmes (gan publiski, gan klusītiņām savā sirdī) kā arī piedalījušies enerģiju apmaiņā dzīvo performanču laikā!

Īpaša pateicība: Ģirtam 'Lauznim' Laumanim un Artūram Skujiņam no 'Hodila' studijas, Vadimam Voicehovicam, Rihardam Līdzekstam, Mārtiņam 'Jolkinam' Eglītim, Edmundam Trotītim, Kojanam, Ansim, Edgaram 'Hellgar' Gultniekam, Okulistam un 'Anal Punishment', 'Trauma Moralis', klubiem 'Depo', 'Rock 'n' Riga', 'Melnā Piektdiena', kādreizējiem pļeckātājiem no Brasas kapiem u.c. Nezaudējiet asumu - kaza tikai tagad sāk kļūt pa īstam izkaltusi...! -D&G; Galvenā Tempļa izpilddirekcijas vārdā - Augstais Priesteris R."K".P.

Ziņa no bandas preses apkārtraksta

Komentāri:

  • (dethecrator) @ 24.12.2011 - 03.33

    Malači! Gaidīsim liekoncertu Kongresu Namā! ;)

    bet, ja nopietni, tad gan jau ka pie izdevības iegādāsim jamajo albumu un ievērtēsim! Grainds lielos apjomos mēdz šķist vienmuļš — diez kā mūsu izkaltētie āži būs tikuši galā ar šo lietu?

  • Church Burner 665 + 1 (Church_Burner) @ 24.12.2011 - 03.33

    Aizgalda šlāgeri.