DIMMU BORGIR – ir galvenie karametālisti Norvēģijā

... tā vismaz izriet no jaunākā "Metal Hammer" izdevuma laidiena. Kas nupatās iznāk arī norvēģu mūžameža mēlē. Vēl dažas ziņas no pašas vienības apcirkņiem.

"Metal Hammer", par spīti visādām krīzēm un nebūšanām, gan pašu redakcijā, gan visā apkārtējā pasaulē – iznāk caur pirmo laidienu norvēģu mēlē. Un jau ievadrakstā vēstīts: "Simfo-blekmetāla DIMMU BORGIR ir Norvēģijas metāla karaļi gan pašu valstī, gan arī starptautiskajā apritē." Jā, un 30. aprīlī ziemeļzemes metāla fani varēs iegādāties žurnāla laidienu attiecīgajā dzimtajā valodā.

Vēl pavēstīts – "Metal Hammer" aizsāk "Norvēģijas riņķi", tātad – 10 norvēģu laidieni, kas līdzās pasaules trakmetālu bandu caurlūkojumiem fokusies uz Skandināvijas un ziemeļvalstu (varbūt arī Baltijas) mūzikas apskatiem. Katrā laidienā paredzētas 100 lapas "as heavy as hell" satura, kā tai pašā ievadrakstā iesacīts...
=============
DIMMU BORGIR...

... arīdzan nesēž rokas klēpī. Līdzās ikdienas koncertiem jau 28. maijā paredzēts "Forces of Northern Night" lielkoncerts, kondarbā ar Norvēģijas Radio orķestri un kori. Šādi uznācieni jau vairākus Saules Riņķus ir komandas ikgadējā tradīcija, kas risinās jau vairākus gadus. Šogad viss risināsies Oslo "Spectrum" hallē, uz koncertu biļetes jau iegādājamas.

Nesen bija koncerti Austrālijā, bet daži DIMMU BORGIR (Silenozs uz ģitāras, piemēram...) dabojas dažādos blakus projektos, un visi kopumā gatavojas augstāk minētajam Norvēgijas lielkoncertam.

DIMMU BORGIR vietne: http://www.dimmu-borgi...


Komentāri: