DISSIMULATION izlaiž "Iškelk Ir Išniekink"

Lietuviešu melnā metāla brigāde DISSIMULATION žvadzinot kapsētas zvanus ir atgriezušies ar jaunu EP "Iškelk Ir Išniekink".

Visumā skatoties uz Latvijas black metal skatuvi, skats nav īpaši iepriecinošs. Nav īpaši daudz kolektīvu, kas regulāri izlaistu albumus, nemaz nerunājot par plašāku izeju uz ārzemju tirgiem.

Kamēr pasaulē šis stils ir lielā cieņā, iznāk n-tie albumi un zonderbrigādes pulcē pilnus plačus ar piekritējiem, tikmēr mūsējie muzikanti pamatā dragā citos viļņos (death, heavy, hardcore). Grūti pateikt, kas tam ir par izskaidrojumu. Iespējams, ka pie mums nav vienkārši tādu black metal tradīciju.

Dark Domination ir nogājuši pagrīdē, Grondh laikam rip?.. Ocularis Infernum arī gadiem nevar saņemties neko taustāmu izlaist. Vārdu sakot, visam pāri ir uzkritis smags, nepaceļams zārka vāks. Gribot negribot, reizēm jāpaskatās kas notiek kaimiņos pie leišiem.

Un tā, pazīstamie kapu apgānītāji no Anikšķiem DISSIMULATION (dib.1993) ir izziņojuši jaunu 5 dziesmu EP. Šo miņuku izlaidīs leišu vietējais kantoris Ledo Takas Records 6. jūnijā.

Dziesmu saraksts:

1. Intro                      
2. Tavęs Nėra              
3. Iškelk Ir Išniekink     
4. Dievturys                
5. Sutvėrimas             

Divus uzgrāvienus jau var noklausīties online:

http://www.gruodas.net/2012/05/18/dissimulation-iskelk-ir-isniekink/

EP iznāks limitētā versijā CD 1000 gab., un 12" plates formātā 300 kopijās.

http://ledotakas.bandcamp.com/track/i-kelk-ir-i-niekink

Grupas mājaslapā atrodams Skyforger līdera Pētera īss raksturojums par šo albumu.

"As always Dissimulation sounds original comparing to whole bunch of nowadays „sterile, plastic” metal music we have all around. This is kind of black thrash with big dose of what I call Lithuanian old school metal. This time they are not straight forward as in previous albums – looks like there is more of experimentation on the way. Sometimes their music feels a little bit spooky, but for me it creates great atmosphere of Lithuanian dark woods!"
Peter, Skyforger [Latvia]

DISSIMULATION kopumā izlaiduši sekojošus albumus:

Maras 2002
Prakeikimas 2005
Atiduokit Mirusius 2008

http://www.youtube.com/watch?v=sxNVb2fA9No

http://www.facebook.com/Dissimulation666

Komentāri: