Eliss Kūpers piesakās ar jaunām "Welcome 2 My Nightmare" šausmām

Leģendārais šooroka vecmeistars pabeidzis darbu pie sava jaunā lieldarba. "Welcome 2 My Nightmare" disku paredzams laist klajā šā gada otrajā pusē...

Līdzīgi kā šīs sērijas iepriekšējo albumu "Welcome To My Nightmare", arī tautai paredzamo lieldarbu producēja Bobs Ezrins, kurš ar mākslinieku sadarbojies arī dažu agrāku Elisa Kūpera albuma tapšanā: atceramies "Billion Dollar Babies", "School's Out" un "Love It to Death" diskus.

"Mēs domājām, ka mums ir klasiskās rokmūzikas koncepcija, taču ar producentu mēs ierunājāmies par "Welcome To My Nightmare" albumu, kas pēc manām domām, kļuva par triumfu. Bet runājāmies – bet, kas tad, ja Elisam jauni murgi nosapņojās? Gandrīz uz reizi tapa trīs jaunas dziesmas. Bobs ņēma aktīvu dalību procesā. Viņš ir vēl drūmāks kā es..." Tā Eliss runāja kādā intervijā Losandželosas radiostacijā.

Vēl intervijā nu jau Billboard.com Eliss Kūpers pavēstījis – tiek strādāts, kā minimums pie 13 dziesmām. Kur citu vidū būs arī balādes "I Am Made of You" un "Something to Remember Me By". Vairākas dziesmas ierakstītas ar Elisa oriģinālo grupu - tās sastāvs ir Deniss Danveijs (Dennis Dunaway, bass), Nils Smits (Neal Smith, sitamie), Maikls Brūss (Michael Bruce, ģitāra).

Eliss turpina: "kad es klausos "Nightmare", tad tur ir daudz un dažādu stilu virknējums. Ir daudz hārdroka, taču katrā dziesmā aizvirzās dažādos ekstremālos virzienos. Jaunais albums sāksies tieši tur, kur beidzās iepriekšējais ("Welcome To My Nightmare"). Kad pilnībā būs pabeigts jaunais darbs, uz tā pamata taisīsim pilnīgi jaunu šovu – tikpat vērienīgu kā iepriekšējo "Nightmare". Tas būs augsts punkts manā karjerā". Paredzams – gaidāmais lieldarbs iznāks zem leibla "Bigger Picture"paspārnes.

Mūziķa vietne http://www.alicecooper...

Komentāri: