Emerson Lake and Palmer: sāk apvienošanos

Patreiz gan tikai uz vienu festivālu:

Lielbritānijā vasaras vidū notiks progresīvās mūzikas festivāls "High Voltage", kura ietvaros 25. jūlijā 2010. gadā paredzēts pagaidām vienīgais Emerson Lake and Palmer/ELP koncerts. Par šīs leģendārās komandas apvienošanos paziņoja 2. novembrī festivālam veltītajā preses konferencē "Park Line Hotel" viesnīcā turpat Londonā.

Turpat tika uzsvērts - pirms četrdesmit gadiem, tālajā 1970. gadā ELP komanda atklāja "Isle of Wight Festival", padarīdama šo pasākumu par ļoti iecienītu. Un šis, nu jau 2010. gadā paredzētais saiets nu būs gan tā festivāla turpinājums, gan arī sava veida grupas ELP atdzimšana. Tā tika runāts tajā preses konferencē.

Jau saņemtas prieka vēstis no daudziem ELP cienītājiem gan pašmājās Lielbritānijā, gan no ASV, gan no Japānas un vēl no daudzkurienes citur. Pienāk arī citas ziņas komandas saistībā: Kīts Emersons un Gregs Leiks sacerējuši jaunu mūziku, ko paredzējuši atskaņot ELP apvienošanās koncertā. Varbūt arī - koncertos. Jo, ja vien Kītam Emersonam nebūtu rokas sastiepuma slimība, tad ELP būtu veikusi apvienošanos (ar koncertiem) jau šajā gadā. Taču ieceres pārnestas uz nākamo gadu. Visi fani cer, ka bez šīs izziņotās vakarēšanas tiks pavēstīti vēl citi komandas koncertu datumi un vietas.

Runājot par gaidāmo konkrēto uznācienu, minētajās preses konferencē un sekojošā relīzē sacīts: "fani var sagaidīt artilēriju, pirotehniku, kaislīgu muzicēšanu un dziesmas, kas izveidoja ELP par leģendu".

Vietnes:
Saruna ar Gregu Leiku: http://newears.wordpre...
High Voltage festivāls: http://highvoltagefest...
Emerson Lake and Palmer: http://www.emersonlake...

Komentāri:

  • sametis (nereģistrēts) @ 24.12.2011 - 03.33

    Jāsaka, šī ir komanda- pateicoties kurai...mūzika ir galvenā lieta manā dzīvē...