Emperor dalībnieki uzdarbojas solo projektos

Ar jauniem projektiem ņemas gan komandas "balss" Ihsahn's, gan ģitārists Samoth.

Ihsahn's jaunais albums "After" paredzēts 2010. gada 26. janvārā. Ierakstā piedalījušies Asgeir Mickelson (sitamie instrumenti, Spiral Architect), Larss K.Norberg (basģitāra, Spiral Architect) un saksofonists Jorgen Munkeby (Shining).

Kā savā vēstījumā viedējis pats Ihsahn's, "tad tas ir pirmais ieraksts, kur viss notiek uz astoņu stīgu basģitāras, un jau agrāk biju iecerējis - ka albumu ierakstīs un miksēs Jens Bogrens (Opeth, Katatonia). Manis pieaicinātie mūziķi Asgeirs un Larss dod superīgas performances, bet Jurgens dod savu sudraboto līniju. Es vienmēr vēlējies iesaistīt (implantēt) saksofona skanējumu mūzikā".

"After" diska mūzikas saraksts:

01. The Barren Lands
02. A Grave Inversed
03. After
04. Frozen Lakes On Mars
05. Undercurrent
06. Austere
07. Heavens Black Sea
08. On The Shores

Dziesmu "Frozen Lakes On Mars" iespējams klausīties saitē: www.guitarworld.com.

Ihsahn's ņēmis dalību arīdzan (kā solo mākslinieks) Opeth vienības šovā jau šā gada 10. martā "Rockefeller", kā arī tās rokbandas tūrē.

****
Bet Emperor ģitārists Samoth pamanījies nodibināt komandu The Wretched End, te piedalās arī Cosmo (basģitārists, Mindgrinder), Nils Fjelstrom (sitamie instrumenti, Dark Funeral, In Battle, Aeon). Visi kopā strādā pie debijas albuma, kam arī jānāk klajā kaut kad 2010. gada laikā. Komanda vēl joprojām nav paziņojusi savu vokālistu. Bet preses relīzē no grupas mūziķiem teikts: "mūsu jaunā mūzika būs death un thrash, pa abiem stiliem uz pusēm. Plašā nozīmē."

***
Emperor? Viņi apvienojušies pēdējo reizi bija uz dažiem pasākumiem 2007. gadā. Šajā gadā klajā nācis Emperor 'dvd' ar koncertu ierakstiem no pašu uznāciena 2006. gada "Wacken Open Air" festivālā. Bet aktīvais periods bandai bija periodos no 1991. līdz 2001. gadam. Netieši ļāvuši saprast, ka arī nākotnē reiz kaut kad varētu no jauna apvienoties, bet nekādas konkrētas aktivitātes pagaidām netiek plānotas.

Par Emperor lasīsim Wiki lapā: www.myspace.com/empero...

Komentāri: