ESCHATOS nodos vērtējumam "Hierophanies"

2013. gada 25. janvārī, klubā "Melnā piektdiena" melnā metāla apvienība ESCHATOS prezentēs savu pirmo albumu "Hierophanies".

Viesi:

Malduguns (LV), Inquisitor (LT), Holy Lamb (LV).

Aplis ir noslēdzies, jauns ir sācies... Kaut gan grupa ir izveidota pavisam nesen, Eschatos dalībnieki sevi jau pierādījuši uz skatuves. Eschatos sākums ir meklējams grupas dalībnieku iepriekšējā sadarbībā tādās apvienībās kā Ocularis Infernum, Grondh un Velna Krusti.

Albums Hierophanies ierakstīts neierastā veidā. Mūziķi, izvairoties no pārspīlētiem tradicionālās smagās mūzikas skanējuma kanoniem, nolēma to ierakstīt pašu spēkiem, pārveidojot mēģinājumu telpu par ierakstu studiju. Albums izceļas ar tumšu, tomēr enerģisku un agresīvu melnmetāla devu, kas pārlieta plosoši drūmā un smeldzīgi melanholiskā mērcē. Īpaši nopelni albuma skaņas izveidē ir Guntim Podvigam, kurš palīdzēja grupai ieraksta laikā, kā arī nodarbojās ar miksēšanas darbiem. Jāuzsver arī sadarbība ar pianistu Jāni Kaņepu, kurš sakomponēja un ierakstīja klavieru skaņdarbu albumam Hierophanies, informēja grupas Eschatos pārstāvji.

25.janvāra koncertā spēlēs arī daudzu vietējo smagās mūzikas klausītāju iecienītā nāves metāla grupa Malduguns, kas nesen tautās laidusi savu svaigāko skaņdarbu Nekro Disko, lietuviešu progresīvie melnmetāla avantgardisti Inquisitor, kas šajā vasarā paguvuši nospēlēt koncertu pasaules lielākajā metāla festivālā Wacken Open Air, ka arī pašmāju progroka leģendas Holy Lamb.

http://www.youtube.com/watch?v=LG0sPejIcL0

www.facebook.com/eschatos.band

Komentāri: