Explozīvs maisījums: BLACK LABEL SOCIETY + SANCTIMONY

15.maijā Rīgā koncertzāles Palladium tuvumā vajadzēs izsaukt sapierus, pāris ugunsdzēsēju brigādes, izveidot drošības kordonus, jo... briest patiesi eksplozīvs maisījums -

BLACK LABEL SOCIETY + SANCTIMONY!

Jā, vietējie death 'n' roll veterāni ir tapuši izvēlēti par iesildītājiem slavenajai amīšu bliezējblicei, kur kā zināms galveno vijoli (lasi- ģitāru) spēlē Ozija Osborna ilggadējais ģitārvirtuozs Zaks Vailds. Citām vietējām zāģinieku komandām šis fakts varētu kalpot par sava veida uzmundrinājumu darboties vēl centīgāk, jo agrāk vai vēlāk sūros mēģinājumos ieguldītais darbs nāk atpakaļ. To var arī uzskatīt kā zināmu Latvijas metāla skatuves kvalitātes novērtējumu - jo ne kuri katri švaukstiņi derēs šim darbiņam.

Atcerēsimies arī faktu, ka savulaik SANCTIMONY arī ir iesildījuši vēl slavenākas grupas (Entombed, Dismember), un ko vien vērts ir jau leģendārais koncerts kopā ar JUDAS PRIEST Ķīpsalas izstāšu kompleksā 2005.gadā! Daži apskatnieki interneta kuluāros vēlāk pat rakstīja, ka vietējie esot pārliecinošāk skanējuši nekā slavenie angļi! Cik nu tam var ticēt, spriediet paši.

http://www.youtube.com/watch?v=zNVTt2tvt0U

Nedaudz no preses relīzes:

†††

Tas ir apstiprināts!!! Mēs esam patiesi lepni paziņot, ka Black Label Society ir izvēlējušies mūs kā vienu no iesildošajām grupām savas 2012.gada Eiropas tūres Rīgas koncertam, kurš notiks š.g. 15. maijā koncertzālē „Palladium”.

BLACK LABEL SOCIETY pašmāju iesildītāji būs Latvijas zināmākā death ‘n’ roll apvienība SANCTIMONY, kura dibināta jau tālajā 1994. gadā. Sanctimony tika atzīti par 2010. gada labāko Latvijas metāla koncertgrupu un koncertā prezentēs pirms diviem mēnešiem izdoto minialbumu ‘Perfection’. Sanctimony sastāvs ir Jānis Boļšaks (vokāls), Viesturs Grīnbergs (ģitāra), Pauls Ruško (ģitāra), Deniss Denisenko (bass) un Jēkabs Zemzaris (bungas).

†††

 

http://www.youtube.com/watch?v=TYQceqmP8y0

 

Interesants sīkums ir fakts, ka kopā būs pat 3 grupas. Koncertā uzstāšoties arī pagaidām vēl vārda nenosaukta ārzemju iesildošā grupa.

Par BLACK LABEL SOCIETY jau laikam nevienam īpaši stāstīt nevajadzētu. Tur ir tikai jāklausās, jāpurina galva, jādzer alus un jārāda ragainas zīmes!

http://www.youtube.com/watch?v=1PHKWy1WHOk

Hell yeah, pavasara lielākais ārzemju metal grupas koncerts Rīgā! Un jau drīz!!!

www.blacklabelsociety.com

Vairāk informācijas:
www.facebook.com/palladiumriga
www.twitter.com/palladiumriga
http://www.positivus.com

Komentāri: